Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej w Polityce Cookies. Zamknij
Close
Okablowanie DMX

Okablowanie DMX Jest 8 produktów.

Prawidłowe podłączenie urządzeń oświetlających nie byłoby możliwe bez właściwych przewodów. W asortymencie naszego sklepu znajduje się profesjonalne okablowanie DMX o różnej długości – od 50 centymetrów, do nawet kilku metrów. Kable wykonane są z wytrzymałych materiałów i pozwalają na łatwe oraz szybkie podłączenie reflektorów czy listew, przez co są nieocenione w różnych, przenośnych estradach. Okablowanie DMX pozwalana na szybkie przesyłanie sygnałów wysokoczęstotliwościowych, dlatego musi być jak najlepszej jakości. W naszym asortymencie posiadamy przewody, które będą działały błyskawicznie i bezproblemowo, nawet w trudnych warunkach, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości miedzi w kablach.

Produkty będą idealne zarówno do zestawów mobilnych, jak i do stałych urządzeń świetlnych, zamontowanych w klubach, dyskotekach czy restauracjach. Kable nie będą rzucały się w oczy i łatwo je można ukryć za urządzeniami. W razie pytań dotyczących przewodów, zachęcamy do kontaktu – nasz profesjonalny zespół pomoże dobrać odpowiedni do Twoich potrzeb model.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Close