Involight SlimPAR644

Involight SlimPAR644

Reflektor LED z 6x 4 W 4w1 diodami LED RGB / UV, 25°, 2140 Lux @ 1 m.

161,79 zł

Więcej informacji

INVOLIGHT SlimPAR644

Reflektor LED z 6x 4 W 4w1 diodami LED RGB / UV, 25°, 2140 Lux @ 1 m.


Seria „SlimPAR” od Involight ciesząca się od kilku lat popularnością i niezawodnością produktów w swoim segmencie cenowym poszerzyła się o kolejne kilka nowych modeli dając jeszcze większą gamę świetnych jakościowo i przystępnych cenowo urządzeń do wyboru. Te profesjonalnej linii reflektory mają 6 x 4 Watt diody LED, każda 4 kolory: RGB + UV. Pozwala to na tworzenie doskonałej palety barwowej światła. 

Płaska i lekka konstrukcja sprawia, że ​​modele "SlimPAR" są wyjątkowo estetyczny. Dzięki podwójnemu pałąkowi montażowemu można go wykorzystać jako reflektor floorspot lub nawet położyć całkowicie na ziemi, ponieważ są do tego celu zamontowane również cztery gumowe nóżki, co znacząco ułatwi zadanie np. podczas dekoracji obiektów światłem. Oczywiście są one również bardzo odpowiednie jako lampy do zastosowań typowo scenicznych. Mobilni artyści pokochają "SlimPAR", ponieważ są bardzo łatwe do przenoszenia.

SlimPAR644 posiada wbudowane automatyczne programy i wiele różnych predefiniowanych kolorów statycznych. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że wbudowane programy auto i tryb sound można również dimmerować! Jest to często przydatna funkcja, której niestety brakuje wielu innym tego typu produktom. 

Sterowanie za pomocą DMX odbywać się może poprzez 5 różnych trybów pracy. Cyfrowe menu pokładowe z wyświetlaczem LED umożliwia wygodne ustawianie i adresowanie. Dzięki bardzo atrakcyjnej cenie i dużych możliwościach również i większe instalacje oświetleniowe mogą być realizowane za pomocą tych reflektorów. 

INVOLIGHT SlimPAR644 to idealny reflektor do profesjonalnych zastosowań scenicznych, klubowych, mobilno-eventowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bezkompromisowa jakość źródła światła przy zachowaniu atrakcyjnej ceny!

Dane techniczne:

Produkt LED PAR 
spektrum kolorów: RGB / UV 
ilość LED 6 
typu LED: 4 W 4-w-1 
kąt światła 25° 
wejście DMX 3-pin męskie 
wyjście DMX 3-pin żeńskie
tryb DMX: 2, 3, 4 lub 8 kanałów 
DMX funkcje: master ściemniacz, zmiana koloru, dimmer koloru, kontrola na dźwięk, strobo
funkcje auto: sterowanie muzyką, strobo, kolor statyczny, zmiana koloru, Master / Slave. 
Wskaźniki: 4-cyfrowy wyświetlacz LED 
Napięcie zasilania: AC 100-240 V, 50/60 Hz 
Pobór mocy: 18 W 
Natężenie światła 2140 Lux @ 1 m
Zacisk zasilania IEC gniazdo wejściowe i wyjściowe 
Materiał obudowy: tworzywo ABS 
obudowa Kolor czarny 
o wymiarach 229 x 107 x 217 mm 
Waga: 1,2 kg 
Inne właściwości: wielofunkcyjny uchwyt montażowy, odbiornik IR (pilot opcjonalnie)

Opinie

Involight
A-000000-05937

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: