Soundcraft Notepad-8FX mikser z efektem

Soundcraft Notepad-8FX mikser z efektem

SOUNDCRAFT NOTEPAD-8FX – kompaktowy, ośmiokanałowy mikser dźwięku posiadający ineterfejs audio USB 2x2, złącze RCA, dwa wejścia combo XLR/jack, przełącznik Hi-Z dla gitar i basu, filtr HF, 3-pasmowy korektor oraz wbudowaną kamerę pogłosową LEXICON

608,94 zł

Więcej informacji

Soundcraft Notepad-8FX 

Notepad-8FX ułatwia uzyskanie legendarnego brzmienia Soundcrafta w Twojej muzyce, podkaście lub filmie.

  

Notepad-8FX łączy profesjonalne, analogowe komponenty, słynny, cyfrowy processing sygnału HARMANa oraz wbudowany interfejs audio USB, który możesz używać w połączeniu ze swoim ulubionym oprogramowaniem do obróbki dźwięku, na Maca lub PC-ta. Obojętne czy jesteś piosenkarzem, czy podkasterem, Notepad-8FX ma do zaoferowania najlepsze możliwe rozwiązania, np. efekty Lexicona®, dzięki którym w łatwy sposób dopieścisz wytwory swojej wyobraźni, które z pewnością zaimponują twoim słuchaczom.

  

Znakomita jakość dźwięku. Tradycyjnie dla Soundcrafta.

  

Przez ponad 40 lat, zawodowcy w dziedzinie audio ufali rozwiązaniom Soundcrafta, które dostarczały wysokiej jakości dźwięk i niezawodność sprzętu. Seria mikserów Notepad kontynuuje tę tradycję, korzystając z profesjonalnych przedwzmacniaczy mikrofonowych, wysokiej jakości złączy XLR i Jack 1/4” oraz z wytrzymałych, metalowych konstrukcji, stworzonych, by przetrwać próbę czasu.

  

Dobrze znany. Niezwykle potężny.

  

Dzięki tradycyjnemu układowi channel stripu, nie będziesz miał żadnego problemu z nauczeniem się obsługi miksera. Wysyłki na szyny AUX oraz trzy kontrolery korekcji na każdy kanał, dają ci poczucie wygody, tak często zarezerwowane tylko dla większych konsolet. Obrotowy enkoder, odpowiedzialny za poziom sygnału na wyjściu słuchawkowym, znacznie ułatwia odpowiedniego dla Ciebie poziomu odsłuchu. Natomiast miernik LED poziomu Master, pozwala na precyzyjną kontrolę nad sygnałem wychodzącym z miksera. Zaprojektowany do domowych studiów nagrań, na próby zespołów, koncertów na żywo oraz produkcji podkastowych, seria Notepad zapewnia znajome profesjonalistom środowisko mikserskie, jednocześnie będące łatwym w nauczeniu się dla początkujących.

  

Idealny na próby, koncerty i inne wydarzenia

  

Miksery serii Notepad, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, z łatwością zmieszczą się w jakiejkolwiek torbie, jednocześnie zapewniając tobie mnóstwo możliwości, idealnie wspomagających twoje  sesje nagraniowe, próby i koncerty. Miksery zostały zbudowane, by dostarczać słynny performance Soundcrafta i umożliwić tobie podłączenie twojego ulubionego sprzętu, takiego jak mikrofony, gitary, keyboardów i innych. Dzięki trzem dostępnym modelom (Notepad-5, Notepad-8FX oraz Notepad-12FX), każdy znajdzie idealnie pasujący do siebie mikser Notepad – obojętne, czy jesteś wokalistą-tekściarzem, bądź członkiem małego zespołu rockowego.

  

Perfekcyjne rozwiązanie dla podkasterów

  

Kombinacja najlepszych komponentów Soundcrafta oraz wbudowanego interfejsu audio USB, sprawia, że Notepad staje się jedną z najważniejszych części twoich podkastów. Notepad-8FX  pozwala Ci na uzyskanie świetnie brzmiących nagrań, najczęściej osiągalnych jedynie w profesjonalnych studiach. Od nagrywania monologów, do wywiadów z wieloma korespondentami, miksery z serii Notepad zostały zaprojektowane, by pomóc Ci podzielić się twoimi pomysłami i poglądami z resztą świata.

  

Legendarny, cyfrowy proces efektów Lexicona®

  

Notepad-8FX został wyposażony w najwyższej jakości efekty, zaprogramowane przez Lexicona®, które pozwolą Ci osiągnąć prawdziwie profesjonalne brzmienie, bez potrzeby dodatkowych wtyczek lub sprzętu. Ulepsz swoje miksy z wykorzystaniem pogłosu, chorusu bądź delay’a, kontrolowanego za pomocą funkcji Tap Tempo, wspierane przez najlepszą w branży technologię przetwarzania sygnału, wbudowaną w silnik DSP mikserów Notepad.

  

Pracuje bezproblemowo z twoim Mac’iem albo PC-tem

  

Zintegrowany interfejs audio USB pozwala tobie na łatwe nagrywanie, edytowanie oraz odtwarzanie projektów z wykorzystaniem twojego ulubionego oprogramowania do obróbki audio. Łącząc legendarne brzmienie mikserów Soundcrafta z processingiem sygnału HARMANa oraz interfejs, który bezproblemowo pracuje z twoim komputerem, Notepad oferuje wszystko co najlepsze ze świata analogowego i cyfrowego dźwięku, w bezkompromisowym rozwiązaniu.

  

Cechy

  

Uzyskaj legendarną jakość dźwięku Soundcrafta, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości przedwzmacniaczy mikrofonowych

Z łatwością nagrywaj, edytuj oraz odtwarzaj ścieżki z twojego Mac’a i PC-ta, dzięki wbudowanemu interfejsowi audio USB – po prostu podłącz i graj z twojego komputera Mac*

Dopieść swój miks dzięki cyfrowemu processingu sygnału HARMANa, zawierającym w sobie m.in. legendarne pogłosy, efekty echa oraz delay’e Lexicona®

Uzyskanie pięknie brzmiących miksów jest niezwykle proste, dzięki znajomemu w obsłudze channel stripu, zawierającego w sobie korektor, wysyłki na szyny AUX, kontroler poziomu Master oraz obrotowy enkoder poziomu sygnału wyjścia słuchawkowego.

Wytrzymała, metalowa obudowa, zbudowana by przetrwać wszelkie wyzwania

  

*Dla platformy PC wymagane jest zainstalowanie sterowników Soundcrafta

   

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Wejście (mikrofonowe) –
Wejścia mikrofonowo-liniowe typu Combo

2

Wejście (mikrofonowe) –
Poziom wzmocnienia

2

Wejście (mikrofonowe) –
Wejścia wysoko impedancyjne

1

Wejście (mikrofonowe) –
dioda przesterowania Peak

2

Wejście (mikrofonowe) –
korektor wysokotonowy

2

Wejście (mikrofonowe) –
korektor średniotonowy

2

Wejście (mikrofonowe) –
korektor niskotonowy

2

Wejście (mikrofonowe) -
Panorama

2

Wejście (mikrofonowe) –
Poziom sygnału

2

Wejście (liniowe) –
Wejścia liniowe stereo 1/4” z trimem

2

Wejście (liniowe) –
Wejścia liniowe stereo RCA

1

Wejście (liniowe) –
Powroty stereo z efektów 1/4”

niedostępne

Wejście (liniowe) –
Szyna AUX/FX

3

Wejście (liniowe) –
Symetryczne

3

Wejście (USB) –
Powrót z USB

2, zsumowane z RCA do kanału 4/5

Wyjście –
Wyjście stereo Master

1

Wyjście –
Wyjście stereo Monitor

1

Wyjście –
Wyjście AUX

1

Efekty Lexicona –
Pogłos/Chorus/Delay

1

Efekty Lexicona –
Tap Tempo

1

Kontrola wyjścia –
Tłumik poziomu wyjścia Master

1

Kontrola wyjścia –
Tłumik poziomu wyjścia
monitorowego/słuchawkowego

1

Kontrola wyjścia –
Mierniki wyjścia

4x LED

Opinie

688705003047
688705003047