Focusrite Scarlett 18i20 3rd Gen

Interfejs audio Focusrite Scarlett 18i20 3rd Gen to urządzenie, które z pewnością stanie się sercem Twojego studia! Trzecia generacja 18i20 mieszcząca się w obudowie do montażu w szafie rack 1U może pochwalić się dużą ilością jednoczesnych wejść i wyjść. Składają się one nie tylko z 8 przedwzmacniaczy mikrofonowych, lecz także 18 wejść i 20 wyjść.

1 926,02 zł

Więcej informacji

INTERFEJS AUDIO FOCUSRITE SCARLETT 18I20 3RD GEN – SERCE TWOJEGO STUDIA

Interfejs audio Focusrite Scarlett 18i20 3rd Gen to urządzenie, które z pewnością stanie się sercem Twojego studia! Trzecia generacja 18i20 mieszcząca się w obudowie do montażu w szafie rack 1U może pochwalić się dużą ilością jednoczesnych wejść i wyjść. Składają się one nie tylko z 8 przedwzmacniaczy mikrofonowych, lecz także 18 wejść i 20 wyjść. Przenieś swoje studio na wyższy poziom. Poziom zarówno z najwyższą jakością dźwięku, jak i funkcją talkback i przełączaniem głośników na pokładzie. Ulepszona konwersja AD i DA zapewnia czytelne nagrania i odtwarzanie do 24 bitów/192 kHz, co ma kluczowe znaczenie dla udoskonalenia miksu.

SCARLETT 18I20 3RD GEN – PRZEDWZMACNIACZE MIKROFONOWE

Scarlett 18i20 zawiera osiem ulepszonych przedwzmacniaczy mikrofonowych trzeciej generacji z załączanym trybem „Air”. Odtwarzają one brzmienie oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego ISA. Co więcej, tryb „Air” zapewnia nagraniom wokalnym lub akustycznym jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk. Na każdym przedwzmacniaczu znajduje się PAD dla redukcji sygnałów o wysokim poziomie. Dwa wejścia instrumentalne o wysokim headroomie na przednim panelu umożliwiają nagrywanie gitar i basu bez niepożądanych zniekształceń.

SCARLETT 18I20 3RD GEN – WYJŚCIA

Technologia przełączania głośników pozwala wybierać między monitorami głównym i alternatywnymi, aby uzyskać nowe spojrzenie na miks. Natomiast nowy wbudowany mikrofon talkback pozwala komunikować się z artystą nagrywającym poprzez naciśnięciem jednego przycisku.

Para wejść wirtualnych loopback umożliwia przechwytywanie kanału stereo z dowolnej kombinacji wejścia sprzętowego i kanałów odtwarzania z oprogramowania. Dlatego też ułatwia to podcasting, transmisję na żywo i samplowanie. Scarlett 18i20 zaprojektowano tak, by wytrzymać wiele dni w podróży i łączyć się bezpośrednio z komputerem Mac® lub PC za pomocą kabla USB. Zawiera całe potrzebne oprogramowanie: dwa wszechstronne programy DAW (Ableton® Live Lite ™ i Pro Tools® First Focusrite Creative Pack) Softube Time and Tone Bundle, Focusrite Red Plug-in Suite, do wyboru jeden z czterech instrumentów XLN Audio Addictive Keys.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Osiem najlepszych przedwzmacniaczy mikrofonowych, jakie kiedykolwiek zastosowano w serii Scarlett. Teraz przedwzmacniacze Scarlett posiadają przełączany tryb Air, aby nadać nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk

Wysokiej jakości konwertery umożliwiające nagrywanie i miksowanie z częstotliwością próbkowania do 24 bitów/192 kHz

Dwa wejścia instrumentalne o wysokim headroomie do podłączenia gitary lub basu

Cztery wyjścia monitorowe z technologią anti-thump i przełączaniem głośników oraz wbudowaną funkcją talkback z wbudowanym mikrofonem talkback na przednim

Osiem symetrycznych wejść liniowych do podłączenia syntezatorów, automatu perkusyjnego i innych źródeł liniowych

Quick Start

Wraz z interfejsami Scarlett 3rd Gen wprowadzona została nowa, szybsza metoda rejestracji Quick Start. Wszystko, co należy zrobić, to podłączyć Scarletta do komputera. Po podłączeniu zobaczysz, że urządzenie jest rozpoznawane przez komputer PC lub Mac, a narzędzie QuickStart przeprowadzi Cię przez cały proces.

DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE

Ableton Live Lite program do produkcji muzyki

Pro Tools | First Focusrite Creative Pack

3 miesiące darmowej subksrybcji na platformie Splice

Focusrite Red 2 & Red 3 Plug-In Suite

XLN Audio – Addictive Keys – wirtualne pianino. Do wybrania jeden z czterech instrumentów klawiszowych VST

Softube Time & Tone Bundle

Plug-in Collective: ekskluzywne oferty na pluginy dla użytkowników Focusrite

INTERFEJS AUDIO FOCUSRITE SCARLETT 18I20 3RD GEN – ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Scarlett 18i20 3rd Gen

Kabel USB (Typ C-A)

Kabel IEC ( kabel zasilający )

Uszy do montażu w szafie rack

Opinie

Focusrite
Foc000123