Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen

Interfejs audio Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen typu 8-in/6-out to kompaktowe rozwiązanie studyjne, którego szukałeś. Pozwala utrzymać cały sprzęt podłączony i gotowy do pracy, jak tylko przyjdzie inspiracja. Co więcej, dzięki wysokiej jakości konwersji (do 24-bit/192 kHz) AD i DA nagrania i odtwarzanie brzmią jasno i klarownie. Dwa niezależne wyjścia słuchawkowe z dedykowaną regulacją głośności umożliwiają elastyczny monitoring podczas nagrywania i miksowania.

1 015,45 zł

Więcej informacji

INTERFEJS AUDIO USB FOCUSRITE SCARLETT 8I6 3RD GEN TYPU 8-IN/6-OUT

Interfejs audio USB Focusrite Scarlett 8i6 3rd Gen typu 8-in/6-out to kompaktowe rozwiązanie studyjne, którego szukałeś. Pozwala utrzymać cały sprzęt podłączony i gotowy do pracy, jak tylko przyjdzie inspiracja. Co więcej, dzięki wysokiej jakości konwersji (do 24-bit/192 kHz) AD i DA nagrania i odtwarzanie brzmią jasno i klarownie. Dwa niezależne wyjścia słuchawkowe z dedykowaną regulacją głośności umożliwiają elastyczny monitoring podczas nagrywania i miksowania. Dlatego też niezależnie od okoliczności praca z 8i6 to czysta przyjemność!

INTERFEJS AUDIO FOCUSRITE SCARLETT 8I6 3RD GEN – PRZEDWZMACNIACZE MIKROFONOWE

Scarlett 8i6 oferuje dwa najlepsze w historii Focusrite pokładowe przedwzmacniacze mikrofonowe. Przedwzmacniacze Scarlett 3rd Gen posiadają opcje „Air”, aby odtworzyć brzmienie oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego ISA. Ponadto dają wokalowi i nagraniom akustycznym jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk.

INTERFEJS AUDIO FOCUSRITE SCARLETT 8I6 3RD GEN – WYJŚCIA SYMETRYCZNE

Nagrywaj gitary lub bas za pomocą dwóch wejść instrumentalnych z wysokim headroomem bez niepożądanych zniekształceń. Uzyskaj większą kreatywność, dzięki sześciu elastycznym wejściom liniowym, umożliwiającym nagrywanie do sześciu ścieżek mono lub trzech stereofonicznych źródeł liniowych, takich jak syntezatory lub automaty perkusyjne.

Para wejść wirtualnej pętli zwrotnej tzw. loopback umożliwia przechwytywanie kanału stereo z odtwarzania oprogramowania, ułatwiając zarówno podcasting, jak i transmisję na żywo. Warto wspomnieć, że całej serii Scarlett generacji trzeciej zastosowano wysokiej jakości 24-bitowe/192 kHz konwertery AD-DA. Wejścia instrumentalne posiadają wysoki headroom, co pozwala na nagrywanie instrumentów o wysokiej impedancji bez niepożądanych zniekształceń. Dzięki wskaźnikom Gain Halo ustawienie poziomu wejściowego jest szybkie i łatwe. Scarlett 8i6 współpracuje z komputerami Mac® i PC.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Najlepsze przedwzmacniacze mikrofonowe, jakie kiedykolwiek zastosowano w serii Scarlett. Teraz przedwzmacniacze Scarlett posiadają przełączany tryb „Air”, aby nadać nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk

Dwa wejścia instrumentalne z wysokim zapasem wzmocnienia dla gitary lub basu

Sześć symetrycznych wejść liniowych dla automatów perkusyjnych i innych źródeł liniowych

Wysokiej jakości konwertery umożliwiają nagrywanie i miksowanie z częstotliwością próbkowania do 24 bitów / 192 kHz

Cztery symetryczne wyjścia do monitorowania i wysyłania sygnału na zewnątrz i do efektów

Quick Start

Wraz z interfejsami Scarlett 3rd Gen wprowadzona została nowa, szybsza metoda rejestracji Quick Start. Wszystko, co należy zrobić, to podłączyć Scarletta do komputera. Po podłączeniu zobaczysz, że urządzenie jest rozpoznawane przez komputer PC lub Mac, a narzędzie QuickStart przeprowadzi Cię przez cały proces.

DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE

Ableton Live Lite program do produkcji muzyki

Pro Tools | First Focusrite Creative Pack

3 miesiące darmowej subksrybcji na platformie Splice

Focusrite Red 2 & Red 3 Plug-In Suite

XLN Audio – Addictive Keys – wirtualne pianino. Do wybrania jeden z czterech

Softube Time & Tone Bundle

Plug-in Collective: ekskluzywne oferty na pluginy dla użytkowników Focusrite

INTERFEJS AUDIO FOCUSRITE SCARLETT 8I6 3RD GEN – ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Scarlett 8i6 3rd Gen

Kabel USB (Typ C-A)

Opinie

Focusrite
Foc000128