Focusrite Scarlett 4i4 3rd Gen

Zaprojektowany przez Focusrite interfejs audio Scarlett 4i4 to idealny interfejs dla muzyków i producentów, którzy zaczynają rozbudowywać swoją konfigurację i potrzebują dodatkowych podłączeń. Przenieś swoją kreatywność na wyższy poziom dzięki większej ilości wejść i wyjść. Cztery wejścia umożliwiają jednoczesne nagrywanie nie tylko mikrofonów, lecz także instrumentów, syntezatorów i automatów perkusyjnych z maksymalną jakością dźwięku.

756,10 zł

Więcej informacji

ZAPROJEKTOWANY PRZEZ FOCUSRITE INTERFEJS AUDIO SCARLETT 4I4 3RD GEN – ROZSZERZ MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI DZIĘKI DODATKOWYM POŁĄCZENIOM

Zaprojektowany przez Focusrite interfejs audio Scarlett 4i4 to idealny interfejs dla muzyków i producentów, którzy zaczynają rozbudowywać swoją konfigurację i potrzebują dodatkowych podłączeń. Przenieś swoją kreatywność na wyższy poziom dzięki większej ilości wejść i wyjść. Cztery wejścia umożliwiają jednoczesne nagrywanie nie tylko mikrofonów, lecz także instrumentów, syntezatorów i automatów perkusyjnych z maksymalną jakością dźwięku. Wyposażony w wysokiej jakości 24-bitowe/192kHz konwertery AD-DA Scarlett 4i4 gwarantuje taką samą profesjonalną jakość dźwięku, jak w całej serii Scarlett trzeciej generacji.

SCARLETT 4I4 3RD GEN – PRZEDWZMACNIACZE MIKROFONOWE

W 4i4 zastosowano dwa zmodernizowane przedwzmacniacze mikrofonowe Scarlett trzeciej generacji. Z przełączanym trybem „Air”, aby odtworzyć efekt oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego Focusrite ISA. Co więcej, nadaje to nagraniom wokalnym jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk.

WYJŚCIA SYMETRYCZNE W SCARLETT 4I4 3RD GEN

Nagrywaj gitarę lub bas za pomocą dwóch wejść instrumentalnych o dużym headroomie bez niepożądanych zniekształceń. Cztery elastyczne wejścia liniowe: dwa z przodu z kontrolą wzmocnienia i dwa liniowe z tyłu, umożliwiają nagrywanie do czterech źródeł mono lub dwóch stereofonicznych.

Para wejść wirtualnej pętli zwrotnej tzw. loopback umożliwia przechwytywanie kanału stereo z odtwarzania oprogramowania. Ułatwia to zarówno podcasting, jak i transmisję na żywo. W całej serii Scarlett generacji trzeciej zastosowano wysokiej jakości 24-bitowe/192 kHz konwertery AD-DA. Wejścia instrumentalne posiadają wysoki headroom, dlatego też nagrywanie instrumentów o wysokiej impedancji przechodzi bez niepożądanych zniekształceń. Dzięki wskaźnikom Gain Halo ustawienie poziomu wejściowego jest szybkie i łatwe.

Scarlett 4i4 współpracuje z komputerami Mac® i PC poprzez kabel USB, bez konieczności zewnętrznego zasilania.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Najlepsze przedwzmacniacze mikrofonowe, jakie kiedykolwiek zastosowano w serii Scarlett. Teraz przedwzmacniacze Scarlett posiadają przełączany tryb „Air”, aby nadać nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk

Wysokiej jakości konwertery umożliwiają nagrywanie i miksowanie z częstotliwością próbkowania do 24 bitów / 192 kHz

Dwa wejścia instrumentalne z wysokim zapasem wzmocnienia dla gitary lub basu

Dwa symetryczne wejścia liniowe dla syntezatorów, drum maszyn i innych źródeł liniowych

Cztery symetryczne wyjścia do monitorowania i wysyłania dźwięku do efektów

Dzięki nowemu narzędziu Quick Start łatwiej niż kiedykolwiek możesz przejść przez proces rejestracji i instalacji dodatkowego

Quick Start

Wraz z interfejsami Scarlett 3rd Gen wprowadzona została nowa, szybsza metoda rejestracji Quick Start. Wszystko, co należy zrobić, to podłączyć Scarletta do komputera. Po podłączeniu zobaczysz, że urządzenie jest rozpoznawane przez komputer PC lub Mac, a narzędzie QuickStart przeprowadzi Cię przez cały proces.

DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE

Ableton Live Lite (program do produkcji muzyki)

Pro Tools | First Focusrite Creative Pack

3 miesiące darmowej subksrybcji na platformie Splice

Focusrite Red 2 & Red 3 Plug-In Suite

XLN Audio – Addictive Keys – do wybrania jeden z czterech klawiszowych instrumentów VST

Softube Time & Tone Bundle

Plug-in Collective: ekskluzywne oferty na pluginy dla użytkowników Focusrite

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Scarlett 4i4 3rd Gen

Kabel USB (Typ C-A)

Opinie

Focusrite
Foc000127