Focusrite Scarlett Solo Studio 3rd Gen

Sprzęt audio Focusrite Scarlett Solo Studio 3rd gen to doskonały interfejs audio USB z mikronoem pojemnościowym i słuchawkami. Bezsprzecznie nie znajdziesz lepszego brzmienia, ani lepiej wyposażonego pakietu do realizacji nagrań. Scarlett Solo Studio to rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które dla wokalistów i autorów piosenek zapewni prosty proces nagrywania

836,59 zł

Więcej informacji

FOCUSRITE SCARLETT SOLO STUDIO 3RD GEN – INTERFEJS AUDIO USB TYPU 2-IN/2-OUT Z MIKROFONEM POJEMNOŚCIOWYM I SŁUCHAWKAMI

Focusrite Scarlett Solo Studio 3rd gen to doskonały interfejs audio USB z mikrofonem pojemnościowym i słuchawkami. Bezsprzecznie nie znajdziesz lepszego brzmienia, ani lepiej wyposażonego pakietu do realizacji nagrań. Scarlett Solo Studio to rozwiązanie typu „wszystko w jednym”, które wokalistom i autorom piosenek zapewni prosty proces nagrywania. Zaraz po wyjęciu z pudełka otrzymasz interfejs audio Scarlett Solo USB, mikrofon pojemnościowy, 3-metrowy kabel mikrofonowy XLR, zamknięte słuchawki. Co więcej, bezpłatne oprogramowanie pozwoli ci natychmiast tworzyć muzykę.

   

solo_studio_line.jpg

   

PRZEDWZMACNIACZE MIKROFONOWE

Sprzęt audio Focusrite wyposażony jest w jeden nowy, ulepszony przedwzmacniacz mikrofonowy Scarlett trzeciej generacji: z załączanym trybem Air, aby odtworzyć efekt oryginalnego przedwzmacniacza Focusrite ISA. Nadaje to nagraniom wokalnym i instrumentalnym jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk.

MIKROFON FOCUSRITE SCARLETT SOLO STUDIO 3RD GEN

Mikrofon pojemnościowy CM25 MkIII umożliwia rejestrowanie nagrań studyjnych o jakości wiernej oryginalnemu źródłu Natomiast słuchawki zamknięte HP60 MkIII z nową ulepszoną konstrukcją, zapewniają wysoką jakość dźwięku i długotrwały komfort podczas nagrywania i odsłuchiwania.

Ustawienie poziomu wejściowego podczas nagrania gitary czasami bywa kłopotliwe, ponieważ niektóre gitary mają różny stopień wzmocnienia na wyjściu. Seria Scarlett 3rd Gen posiada wejścia instrumentalne o sporym zapasie wzmocnienia. Dlatego też podłącz gitarę lub bas i rozpocznij nagrywanie bez obawy o wystąpienie niepożądanych zniekształceń i miej oko na poziom wejściowy dzięki intuicyjnemu pomiarowi Gain Halo.

   

   

Cała seria Scarlett 3rd Gen wyposażona jest w wysokowydajne konwertery AD-DA 24-bit/192kHz, które gwarantują profesjonalną jakość dźwięku. Symetryczne wyjścia Scarlett Solo są pozbawione zakłóceń i trzasków podczas podłączania monitorów z symetrycznymi wejściami, tak więc zawsze możesz liczyć na nieskazitelne odtwarzanie dźwięku.

  

Solo jest solidnie wykonany i zaprojektowany tak, aby być idealnym partnerem w podróży. Podłączysz go bezpośrednio z komputerem Mac® lub PC za pomocą kabla USB, bez konieczności zewnętrznego zasilania. Pakiet Scarlett Solo Studio zawiera wszystkie potrzebne narzędzia programowe, w tym dwie wszechstronne cyfrowe stacje robocze audio/DAW: Ableton® Live Lite ™ i Pro Tools® First Focusrite Creative Pack.

Obsługa interfejsu i oprogramowania jest wystarczająco intuicyjna dla początkujących, ale na tyle zaawansowana, aby inspirować i wydobyć kreatywność dzięki świetnym efektom.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU FOCUSRITE SCARLETT SOLO STUDIO 3RD GEN

Najlepiej działające przedwzmacniacze mikrofonowe, jakie kiedykolwiek zastosowano w serii Scarlett. Teraz przedwzmacniacze Scarlett posiadają przełączany tryb Air, aby nadać nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk

Mikrofon pojemnościowy o dużej membranie umożliwia wykonywanie nagrań studyjnych w jakości wiernej oryginalnemu źródłu

Zmodernizowane słuchawki zamknięte HP60 MkIII, oferują wysoką jakość dźwięku i długotrwały komfort, nieocenione przy nagrywaniu lub miksowaniu

Wysoki zapas wzmocnienia wejścia instrumentalnego, pozwala na nagrywanie gitar i gitar basowych bez niepożądanych zniekształceń

Dzięki nowemu narzędziu Quick Start łatwiej niż kiedykolwiek możesz przejść przez proces rejestracji i instalacji dołączonego oprogramowania

   

   

Quick Start

Wraz z interfejsami Scarlett 3rd Gen wprowadzona została nowa, szybsza metoda rejestracji Quick Start. Wszystko, co należy zrobić, to podłączyć Scarlett Solo do komputera. Po podłączeniu zobaczysz, że urządzenie jest rozpoznawane przez komputer PC lub Mac, a narzędzie QuickStart przeprowadzi Cię przez cały proces.

   

   

OPROGRAMOWANIE DOŁĄCZONE DO FOCUSRITE SCARLETT SOLO STUDIO 3RD GEN

Ableton Live Lite program do produkcji muzyki

Pro Tools | First Focusrite Creative Pack

3 miesiące darmowej subskrypcji na platformie Splice

Focusrite Red 2 & Red 3 Plug-In Suite

XLN Audio – Addictive Keys –  Do wybrania jeden z czterech klawiszowych instrumentów VST

Softube Time & Tone Bundle

Plug-in Collective: ekskluzywne oferty na pluginy dla użytkowników Focusrite

   

 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA FOCUSRITE SCARLETT SOLO STUDIO 3RD GEN

Scarlett Solo 3rd Gen

CM25 MkIII mikrofon i uchwyt do statywu

Scarlett HP60 MkIII (słuchawki)

3m XLR kabel

Kabel USB (Typ C-A)

 

 

 

  

  

Opinie

Focusrite
Foc000130