Focusrite Scarlett 2i2 Studio 3rd Gen

Focusrite Scarlett 2i2 Studio 3rd Gen to interfejs audio USB typu 2-in/2-out z mikrofonem pojemnościowym i słuchawkami. Z pewnościąn ie otrzymasz lepszego brzmienia i bardziej niezawodnego zestawu do nagrywania! Scarlett 2i2 Studio zapewnia wokalistom i songwriterom wszechstronne rozwiązanie i proste w użyciu.

999,19 zł

Więcej informacji

FOCUSRITE SCARLETT 2I2 STUDIO 3RD GEN – INTERFEJS AUDIO USB TYPU 2-IN/2-OUT Z MIKROFONEM POJEMNOŚCIOWYM I SŁUCHAWKAMI

Focusrite Scarlett 2i2 Studio 3rd Gen to interfejs audio USB typu 2-in/2-out z mikrofonem pojemnościowym i słuchawkami. Z pewnościąn ie otrzymasz lepszego brzmienia i bardziej niezawodnego zestawu do nagrywania! Scarlett 2i2 Studio zapewnia wokalistom i songwriterom wszechstronne rozwiązanie i proste w użyciu. Zaraz po wyjęciu z pudełka otrzymasz nie tylko interfejs audio USB Scarlett 2i2, lecz także mikrofon pojemnościowy, 3-metrowy kabel mikrofonowy XLR i zamknięte słuchawki. Co więcej, bezpłatne oprogramowanie umożliwi ci tworzenie muzyki od zaraz.

  

  

FOCUSRITE SCARLETT 2I2 STUDIO 3RD GEN TO POPULARNY NA CAŁYM ŚWIECIE INTERFEJS AUDIO

Scarlett to najpopularniejszy interfejs audio dla artystów we wszystkich gatunkach. Scarlett 2i2 trzeciej generacji zapewnia dwa wejścia mikrofonowe, liniowe i instrumentalne umożliwiające jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie do dwóch kanałów. Wyjścia słuchawkowe i monitorowe sterowane są niezależnie. Ponadto, interfejs posiada dwa ulepszone przedwzmacniacze mikrofonowe Scarlett 3rdGen: z opcjonalnym ustawieniem Air, aby odtworzyć brzmienie oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego Focusrite ISA. Nadaje to nagraniom wokalnym jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk.

   

FOCUSRITE SCARLETT 2I2 STUDIO 3RD GEN TO MIKROFON POJEMNOŚCIOWY I SŁUCHAWKI

Mikrofon pojemnościowy CM25 MkIII umożliwia rejestrowanie nagrań studyjnych o jakości wiernej oryginalnemu źródłu, podczas gdy słuchawki HP60 MkIII o konstrukcji zamkniętej, z nową ulepszoną konstrukcją, zapewniają wysoką jakość dźwięku i długotrwały komfort podczas nagrywania i miksowania.

   

  

Wystarczy podłączyć gitarę lub bas do wejść instrumentalnych o wysokim headroomie i rozpocząć nagrywanie bez niepożądanych zniekształceń i obserwować poziom wejściowy dzięki intuicyjnemu pomiarowi Gain Halo. Wyposażony w wysokowydajne konwertery AD-DA 24-bit/192kHz Scarlett gwarantuje taką samą profesjonalną jakość dźwięku w całym zakresie trzeciej generacji a 2i2 zaprojektowano tak, aby wytrzymywał wiele dni w podróży, łącząc się bezpośrednio z komputerem Mac® lub komputerem PC Kabel USB bez zewnętrznego zasilania.

   

 

   

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

Najlepsze przedwzmacniacze mikrofonowe, jakie kiedykolwiek zastosowano w serii Scarlett. Teraz przedwzmacniacze Scarlett posiadają przełączany tryb „Air”, aby nadać nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk

Mikrofon pojemnościowy o dużej membranie umożliwia wykonywanie nagrań studyjnych o jakości wiernej oryginalnemu źródłu

Zmodernizowane słuchawki zamknięte HP60 MkIII oferują wysoką jakość dźwięku i długotrwały komfort, nieocenione przy nagrywaniu lub miksowaniu

Dwa wejścia instrumentalne o wysokim headroomie do podłączenia gitary lub basu

Dzięki nowemu narzędziu Quick Start łatwiej niż kiedykolwiek możesz przejść przez proces rejestracji i instalacji dodatkowego oprogramowania

  

  

Quick Start

Wraz z interfejsami Scarlett 3rd Gen wprowadzona została nowa, szybsza metoda rejestracji Quick Start. Wszystko, co należy zrobić, to podłączyć Scarletta do komputera. Po podłączeniu zobaczysz, że urządzenie jest rozpoznawane przez komputer PC lub Mac, a narzędzie QuickStart przeprowadzi Cię przez cały proces.

  

   

DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE

Ableton Live Lite (program do produkcji muzyki)

Pro Tools | First Focusrite Creative Pack

3 miesiące darmowej subksrypcji na platformie Splice

Focusrite Red 2 & Red 3 Plug-In Suite

XLN Audio – Addictive Keys – wirtualne pianino. Do wybrania jeden z czterech klawiszowych instrumentów VST

Softube Time & Tone Bundle

Plug-in Collective: ekskluzywne oferty na pluginy dla użytkowników Focusrite

   

  

ZAWARTOŚĆ OPROGRAMOWANIA

jeden Scarlett 2i2 3rd Gen

pojedynczy Scarlett CM25 MkIII mikrofon i uchwyt do statywu

jeden Scarlett HP60 MkIII słuchawki

   

   

3m XLR kabel

Kabel USB (Typ C-A)

Opinie

Focusrite
Foc000131