Efekty świetlne

Efekty świetlne

Nowoczesne, z wieloma funkcjami, umożliwiającymi stworzenie wielokolorowych, zdumiewających kompozycji – to charakteryzuje oferowane w tej kategorii rozmaite urządzenia. Panele, głowice, reflektory i listwy, mogą stworzyć zdumiewające efekty świetlne LED lub laserowe. Posiadamy w asortymencie także specjalne kurtyny, które pomogą tworzyć wyjątkowe, barwne, świetlne animacje. Mamy również urządzenia, które dzięki opcji projekcji wody na różnych powierzchniach, takich jak np. sufit czy parkiet, tworzą ciekawą atmosferę.

Oferowane projektory i reflektory sprawdzą się świetnie w rozmaitych restauracjach, dyskotekach, klubach czy barach. Urządzenia bardzo łatwo zamontować oraz są proste i intuicyjne w obsłudze dzięki dołączonym pilotom sterującym lub wbudowanym panelom. W naszym sklepie z profesjonalnymi urządzeniami estradowymi znajdziesz wszystko, co potrzebne, by wytworzyć unikalną, imprezową atmosferę. Zdumiewające efekty LED lub porywające lasery pomogą porwać w wir zabawy każdą osobę.

1 229,00 zł

Wyposażony w bardzo jasne źródło światła, 80W biała dioda LED. ADJ H2O DMX IR jest urządzeniem symulującym efekt wody, który tworzy unikatową atmosferę, gdzie idealnie sprawdzi się jako projekcja na ścianach, sufitach, deptakach czy parkietach tanecznych. Efekt może być sterowany za pomocą DMX lub opcjonalnego bezprzewodowego pilota UC IR (sprzedaż jako wyposażenie dodatkowe). 

1 509,00 zł

Ikon IR jest bardzo wydajnym projektorem gobo wyposażonym w jasną, mocną diodę LED o mocy 60W (7500K). Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości soczewki, które oddają idealną ostrą i przejżystą projekcję.