Lista produktów marki American DJ

1 340,65 zł

Zaprojektowany jako profesjonalna alternatywa dla składanych stołów bankietowych, nowy ADJ Pro Event Table MB to kompaktowa i składana jednostka o nowoczesnym, czystym wyglądzie. Jest nie tylko lekka i łatwa w przenoszeniu, ale ta sprytnie zaprojektowana przenośna powierzchnia eventowa jest łatwa do oznakowania, co czyni ją idealną do szerokiej gamy celów na wszelkiego rodzaju imprezach.

Jeśli obecnie używasz sterty skrzyń drogowych do obsługi sprzętu kontrolnego lub polegasz na miejscach, w których zapewnisz stoły, może to być dokładnie to, czego potrzebujesz, aby poprawić profesjonalizm i ułatwić sobie życie na imprezach.

430,08 zł

ADJ 5PX HEX to wszechstronne światlo typu PAR z 5 diodami LED 6-w-1 HEX o mocy 12W każda. Dzięki 30-stopniowemu kątowi świecenia urządzenie może oświetlać duże powierzchnie, płynnie mieszając wbudowane 63 kolory korzystając z czerwonych, niebieskich, zielonych, białych i pomarańczowych diod oraz diod UV. Jest on rewelacyjny do oświetlenia scenicznego ale dzięki opantentowanej, inteligentnej budowie doskonale nadaje się do podświetlania pionowo ścian, słupów itp