BeamZ LED BBP90 UPLIGHT PAR 4x4W 4in1 RGB-UV LED IRC oświetlacz bateryjny

340,65 zł

Więcej informacji

BeamZ BBP90 Uplight

Dzięki BeamZ BBP90 Uplighter możesz łatwo stworzyć atmosferę i kolor. Ponieważ oświetlacz jest wyposażony we wbudowany akumulator, gniazdko nie jest potrzebne, a reflektor można po prostu ustawić w wybranym miejscu. Przy pełnej baterii BBP90 działa do 20 godzin (w zależności od intensywności). Pusty akumulator można naładować w zaledwie 3 godziny, dzięki czemu można szybko kontynuować pracę. Obsługa jest bardzo łatwa dzięki dołączonemu pilotowi.

  

BBP90 może być używany i wdrażany na wiele sposobów, na przykład do podświetlania obiektów, jako oświetlenie kratownicowe, w branży hotelarskiej (w tym na przyjęciach), weselach itp.

    

Natężenie światła

BeamZ BBP90 jest wyposażony w 4 diody LED o mocy 4W na diodę. Dzięki tej pojemności BBP90 zapewnia wystarczającą ilość światła do oświetlania drzew, krzewów, drzewostanów itp. Oczywiście intensywność światła można dowolnie regulować, aby stworzyć dowolną atmosferę. Oprócz intensywności światła kolor jest oczywiście również ważnym czynnikiem określającym atmosferę. Z BeamZ BBP90 nie brakuje kolorów, ponieważ każda dioda LED ma kolory czerwony, zielony i niebieski. Mieszając te kolory, powstają niezliczone inne opcje kolorów. Ostatnią opcją jest UV, przy czym BBP90 może również służyć jako czarne światło, dobrze znany efekt, w którym rozświetlają się białe kolory i materiały wrażliwe na promieniowanie UV. Idealny na przykład na Halloween, aby stworzyć ponurą atmosferę.

    

Kontrola

Do obsługi BeamZ BBP90 dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Pozwala to na wybranie stałego koloru, ale jest też możliwość wybrania określonego efektu, w którym na przykład kolor zmienia się powoli. Inną opcją jest DMX, gdzie pełną kontrolę nad efektem świetlnym można przejąć za pomocą oddzielnie dostępnego kontrolera DMX. W zależności od kontrolera można następnie samodzielnie zaprogramować kompletne pokazy świetlne, co oczywiście może prowadzić do świetnych efektów, zwłaszcza w przypadku wielu spotów. BBP90 posiada 7 kanałów DMX. Do połączenia ze sobą kilku spotów BBP90 można użyć przewodu UTP ze złączami RJ45 (kabel internetowy). Adapter XLR na RJ45 dla sygnału DMX jest dołączony do BBP90.

   

Kilka oświetlaczy razem

Do połączenia ze sobą kilku spotów BBP90 można użyć przewodu UTP ze złączami RJ45 (kabel internetowy). Adapter XLR na RJ45 dla sygnału DMX jest dołączony do BBP90.

   

Zintegrowana składana stopka do umieszczania pod kątem.

Akumulator 12,6 V - 2,6 Ah.

  

Opis produktu:

4x 4W 4-w-1 RGB-UV LED

Do 20 godzin czasu pracy (w zależności od intensywności)

Szybki czas ładowania tylko 3 godzinyList element

DMX i tryb autonomiczny

7 kanałów DMX

Pilot na podczerwień

Aktywowany dźwiękiem z regulowaną czułością

Tryb automatyczny z regulowaną prędkością

Synchronizacja master/slave

0-100% elektroniczny ściemniacz

Wejście/wyjście DMX przez RJ45

Zintegrowana składana stopka do umieszczania pod kątem

  

Dane techniczne:

Marka beamZ

Źródło światła LED 4-w-1

Kolory LED czerwony, zielony, niebieski, ultrafioletowy

Moc LED 4

Ilość diod 4

Natężenie oświetlenia 1077 lx @ 1m

Kąt świecenia 24

Kąt pola 42

Częstotliwość błysków na sekundę 1–22 Hz

Kanały DMX 7

Złącze DMX RJ45

Akumulator 12,6 V - 2,6 Ah

Zasilanie 100-240VAC 50/60Hz (zasilacz 12V)

Wtyczka zasilania Zewnętrzny zasilacz

Akcesoria Pilot zdalnego sterowania

Wymiary (dł. x szer. x wys.) 105x 105x 80mm

Waga 0,66kg

  

  

Opinie

150.588