BeamZ LED BBP94W UPLIGHT PAR 4x12W RGBWA-UV z bezprzewodowym DMX

673,98 zł

Więcej informacji

Oświetlacz Bateryjny LED Uplight 4x12W RGBWA UV

NOWOŚĆ!

Szeroka oferta oświetlaczy bateryjnych od holenderskiej marki BeamZ. Świetna jakość w stosunku do ceny, jedyna taka oferta na rynku.

     

LED PAR BBP94W w układzie 4x 12W RGBWA-UV

To profesjonalny bezprzewodowy reflektor od marki BeamZ. Wyposażony w akumulator o mocy 7,8 Ah zapewnia aż do 9 godzin pracy. Urządzenie umożliwia do wykorzystania oprócz standardowego RGB (czerwony, zielony, niebieski) także kolory amber (bursztynowy), biały oraz efekt UV - odznaczający się na białych powierzchniach. Oświetlacz bateryjny posiada wbudowany odbiornik bezprzewodowy DMX. Reflektor ma zaprogramowane automatyczne programy oraz możliwość sterowania dźwiękiem lub kontrolerem DMX. Do urządzenia dołączony jest pilot na podczerwień do zdalnego sterowania.

    

Dzięki BBP94W możesz zmienić dowolne miejsce (wewnątrz lub na zewnątrz) i stworzyć atrakcyjną atmosferę

Model BBP94W jest wyposażony we wbudowany akumulator, dzięki czemu układanie kabli zasilających nie jest już konieczne. Przestrzeń taka jak sala imprezowa czy ogród szybko przeistacza się w mega przytulną całość.

  

Do urządzenia dołączony jest pilot na podczerwień do zdalnego sterowania. Reflektor z powodzeniem może być wykorzystany jako oświetlenie profesjonalne na scenach, w klubach oraz różnego rodzaju eventach. Oświetlacz idealnie sprawdzi się również jako oświetlenie dekoracyjne w domach lub biurach.

    

Światło

BBP94W wyposażony jest w 4 diody LED o mocy 12W na diodę, co zapewnia bardzo wysokie natężenie światła. Diody LED to diody LED 6 w 1, co oznacza, że ​​każda dioda LED ma 6 kolorów, a mianowicie czerwony, zielony, niebieski, bursztynowy, biały i UV (czarne światło) (RGBAW-UV). Mieszając te kolory, BBP94W jest w stanie uzyskać prawie każdy kolor, w tym pastele. Dzięki dodatkowi UV lampa może służyć również jako czarne światło, przy pomocy którego można uzyskać bardzo ładne efekty w połączeniu np. z farbą lub tuszem czułym na UV.

   

Kontrola

Działanie lampy jest oczywiście niezbędne dla uzyskania odpowiedniej atmosfery. Czy chcesz mieć stały kolor czy ciągły gradient kolorów? To wszystko jest możliwe i nie jest wymagany żaden dodatkowy kontroler. Takie ustawienia można po prostu wprowadzić na samej lampie, po czym jest ona gotowa do użycia. ​​BBP94W idealnie nadaje się do wynajmu lub dla firm cateringowych i eventowych. Czy chcesz czegoś więcej? Zdalnie sterowany pokaz świetlny z jednym lub więcej punktami BBP94W, a następnie sterowanie DMX jest idealne. Również tutaj zostało to dobrze przemyślane, ponieważ BBP94W jest wyposażony w bezprzewodowy DMX, dzięki czemu nie trzeba układać żadnych kabli. Korzystając z bezprzewodowego nadajnika DMX BeamZ, możesz łatwo kontrolować jeden (lub więcej) reflektorów BBP94W, aby uzyskać pełną kontrolę bezprzewodową. W razie potrzeby BBP94W można również podłączyć do kontrolera DMX za pomocą kabli DMX. Ponieważ BBP94W jest wyposażony w złącza RJ45 DMX, w zestawie znajduje się adapter.

    

Uniwersalne zastosowanie

BBP94W to lampa oszczędzająca czas, a tym samym koszt, która może być używana do wielu zastosowań w branży wynajmu lub gastronomii, w hotelu lub centrum konferencyjnym itp.

  

Oświetlacz ustawiamy wedle upodobań i potrzeb.

Pełna swoboda dzięki wbudowanemu akumulatorowi i ewentualnie nawet pełne sterowanie bezprzewodowe za pomocą wbudowanego odbiornika DMX. Czego jeszcze chcesz?

     

Opis produktu:

Diody LED w układzie 4x 12W 6w1 RGBWA-UV

Wbudowany odbiornik bezprzewodowy DMX

Składana stopka do mocowania

Czas pracy na akumulatorze : 9h (zależy od intensywności)

Szybki czas ładowania : 3h

Tryb DMX oraz autonomiczny

6 lub 10 kanałów DMX

Pilot do zdalnego sterowania

Aktywacja dźwiękiem z regulowaną czułością

Tryb automatyczny z regulowaną prędkością

Synchronizacja Master/slave

Dimmer 0-100%

Wejście/Wyjście DMX RJ45

    

Dane techniczne:

Kolory: RGBWA-UV

Diody LED: 4x 12W

Kąt wiązki: 25

Szybkość błysku na sekundę: 0 - 20Hz

Wodoodporność: IP20

Kanały DMX: 6 lub 10

Zasilanie: 100- 240VAC / 50- 60Hz

Akumulator: 12.6V / 7.8Ah

Wymiary: 130x 130x 120mm

Waga: 1.6kg

  

Opinie

150.590