Lista produktów marki Evolights

3 251,22 zł

Najlepsza wytwornica do ciężkiego dymu na suchy lód. Idealna do zastosowań profesjonalnych, do teatru, telewizji, na dużą scenę oraz na sale bankietowe do klubów, dla zespołów i Dj. Wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodność, wydajność i efektowność.

2 275,61 zł

Evolights iQ-132B – beam oparty na lampie wyładowczej Osram Sirius HRI 132 W i wysokiej jakości optyce, charakteryzujący się bardzo cichą i dynamiczną pracą oraz wiązką światła o dużej gęstości i ostrości.

1 950,41 zł

EVOLIGHTS IQ-150S – profesjonalna, ruchoma głowica LED typu spot o mocy 150W, wyposażona w 8 kolorowych filtrów, rotacyjną tarczę gobo z siedmioma wzorami, 3-ramienną pryzmę, zmotoryzowany i precyzyjny focus oraz ręcznie regulowany zoom.

1 706,50 zł

EVOLIGHTS iQ-80S to uniwersalna głowica typu spot o kompaktowych rozmiarach i dużej mocy, przeznaczona do zastosowań profesjonalnych w studniach telewizyjnych, teatrach oraz jako oświetlenie sceniczne na dużych estradach.

8 779,67 zł

Gotowy do pracy scenicznej zestaw oświetleniowy składający się z 4 ruchomych głowic EVOLIGHTS IQ132 B wraz z napisanym GOTOWYM SHOW DMX w programie FREESTYLER DMX dla urządzeń, dostarczany z pełnym okablowaniem oraz konwerterem USB-DMX.

10 324,39 zł

Gotowy do pracy scenicznej zestaw oświetleniowy składający się z 4 ruchomych głowic EVOLIGHTS IQ180 SPOT wraz z napisanym GOTOWYM SHOW DMX w programie FREESTYLER DMX dla urządzeń, dostarczany z pełnym okablowaniem oraz konwerterem USB-DMX.

6 096,75 zł

Gotowy do pracy scenicznej zestaw oświetleniowy składający się z 4 ruchomych głowic EVOLIGHTS IQ80 V.1 SPOT wraz z napisanym GOTOWYM SHOW DMX w programie FREESTYLER DMX dla urządzeń, dostarczany z pełnym okablowaniem oraz konwerterem USB-DMX.

1 300,00 zł

Stylowy reflektor dekoracyjny oparty na lampie halogenowej i układzie 27 półwatowych diod LED, oferujący bogaty wachlarz możliwości związanych z doświetlaniem i tworzeniem ciekawych efektów wizualnych podczas różnego typu wydarzeń.