Lista produktów marki Evolights

3 251,22 zł

Najlepsza wytwornica do ciężkiego dymu na suchy lód. Idealna do zastosowań profesjonalnych, do teatru, telewizji, na dużą scenę oraz na sale bankietowe do klubów, dla zespołów i Dj. Wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodność, wydajność i efektowność.

1 950,41 zł

Evolights iQ-132B – beam oparty na lampie wyładowczej Osram Sirius HRI 132 W i wysokiej jakości optyce, charakteryzujący się bardzo cichą i dynamiczną pracą oraz wiązką światła o dużej gęstości i ostrości.

1 706,50 zł

EVOLIGHTS iQ-80S to uniwersalna głowica typu spot o kompaktowych rozmiarach i dużej mocy, przeznaczona do zastosowań profesjonalnych w studniach telewizyjnych, teatrach oraz jako oświetlenie sceniczne na dużych estradach.

7 722,76 zł

Gotowy do pracy scenicznej zestaw oświetleniowy składający się z 4 ruchomych głowic EVOLIGHTS IQ132 B wraz z napisanym GOTOWYM SHOW DMX w programie FREESTYLER DMX dla urządzeń, dostarczany z pełnym okablowaniem oraz konwerterem USB-DMX.

9 714,63 zł

Gotowy do pracy scenicznej zestaw oświetleniowy składający się z 4 ruchomych głowic EVOLIGHTS IQ180 SPOT wraz z napisanym GOTOWYM SHOW DMX w programie FREESTYLER DMX dla urządzeń, dostarczany z pełnym okablowaniem oraz konwerterem USB-DMX.

6 665,85 zł

Gotowy do pracy scenicznej zestaw oświetleniowy składający się z 4 ruchomych głowic EVOLIGHTS IQ80 SPOT wraz z napisanym GOTOWYM SHOW DMX w programie FREESTYLER DMX dla urządzeń, dostarczany z pełnym okablowaniem oraz konwerterem USB-DMX.

1 137,40 zł

Stylowy reflektor dekoracyjny oparty na lampie halogenowej i układzie 27 półwatowych diod LED, oferujący bogaty wachlarz możliwości związanych z doświetlaniem i tworzeniem ciekawych efektów wizualnych podczas różnego typu wydarzeń.