Nowy

Evolights B1000 wytwornica baniek mydlanych

1 137,40 zł

Więcej informacji

EVOLIGHTS B1000 to profesjonalna i bardzo wydajna wytwornica baniek mydlanych, która świetnie sprawdza się podczas wszelkiego typu eventów organizowanych dla dzieci, na weselach, studniówkach, 18-nastkach, a także różnego rodzaju imprezach rozrywkowych. Duża efektywność, a także niewielka waga sprawiają, że to doskonałe urządzenie dla mobilnych DJ-ów oraz firm organizujących imprezy masowe.

   

Urządzenie może być obsługiwane ręcznie, za pomocą bezprzewodowego pilota lub przy wykorzystaniu protokołu DMX. Wytwornica baniek Evolights B1000 wyposażona została w dwa obrotowe generatory baniek oraz duży pojemnik na płyn, którego 1 litr wystarcza na ponad 100 minut nieprzerwanej pracy. Nadmiar płynu spływa do specjalnego pojemnika, który po skończonej pracy może zostać umyty i opróżniony za pomocą wygodnego zaworu. Ruch obrotowy silnika przekładany jest na generatory za pomocą specjalnych pasków napędowych, dlatego ruchome elementy są w pełni bezpieczne, a to bardzo ważne, szczególnie w przypadku dzieci. Dzięki czterem silnym dmuchawom bańki mydlane są w stanie unosić się na znaczną wysokość bez względu na to, czy generowane są w pomieszczeniach, czy na dworze podczas bezwietrznych dni.

    

Maszyna do wytwarzania baniek mydlanych Evolights B1000 to w pełni profesjonalny sprzęt, który z powodzeniem może być wykorzystywany przez zespoły weselne, mobilnych DJ-ów, firmy eventowe, a także sale zabaw, przedszkola, szkoły i inne instytucje, do stworzenia niezapomnianego klimatu w czasie imprezy rozrywkowej. To również stosunkowo tania wytwornica baniek mydlanych, którą w najlepszej cenie poleca nasz sklep!

    

    

     

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC 220-240V, 50/60Hz

Bezpiecznik: 0,5A

Zużycie energii: 60W

Zużycie płynu: 1L/100 min.

Maks. wysokość wyrzutu: 4 m

Maks. odległość wyrzutu: 8 m

Tryby pracy: DMX-512

Ilość kanałów DMX: 1

Sterowanie bezprzewodowe: pilot W-2

Poj. zbiornika na płyn: 2,5L

Wymiary: 434 x 384 x 405 mm

Waga: 13 kg

   

W zestawie: wytwornica, pilot bezprzewodowy, odbiornik, przewód zasilający, instrukcja obsługi

   

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Opinie

Evolights
5908249800014