Numark M101 USB BLACK mikser dwukanałowy DJ

Numark M101 USB BLACK mikser dwukanałowy DJ

454,47 zł

Więcej informacji

Szybka konfiguracja na każdej scenie!

   

Sygnał cyfrowy czy analogowy? Nie ma to żadnego znaczenia!

DJ-e oczekują od miksera niezawodności i taki właśnie jest M101USB - w pełni funkcjonalny i łatwy w adaptacji. Pozwala na obsługę wielu typów sygnałów pochodzących z komputera, gramofonów lub odtwarzaczy CD. Dzięki temu doskonale spisuje na każdym typie imprezy.

  

Miksuj w swoim stylu

M101USB jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników, poszukujących niezawodnego, dwukanałowego miksera. Dodatkowym atutem urządzenia jest wbudowany interfejs audio USB, przeznaczony dla użytkowników wykorzystujących jednocześnie sygnał analogowy i cyfrowy.

  

Podrasowane tracki

Podstawowa funkcja miksera jest dodatkowo wspierana przez wbudowaną korekcję brzmienia, aby dostosować je do panujących warunków akustycznych. Mikser posiada dwie pary wejść ze zmienną czułością (Phono/Line), crossfader, wejście mikrofonowe 1 oraz liniowe wyjście RCA. M101 może zostać zainstalowany w racku, oferując legendarną wytrzymałość Numark.

  

Podłącz się

Połączenie miksera z komputerem odbywa się za pomocą pojedyńczego kabla USB. Wówczas mikser otrzymuje dodatkowe źródło sygnału z komputera, pozwalając jednocześnie na rejestrację audio na dysku twardym.

  

Jeśli jesteś DJ-em, który często podróżuje i potrzebuje dwukanałowego miksera, to M101 jest rozwiązaniem stworzonym dla Ciebie.

  

Specyfikacja:

-dwukanałowy mikser rackowy z interfejsem audio USB

-dwie pary wejść ze zmienną czułością (Line/Phono)

-wbudowany interfejs audio

-dwupasmowa korekcja brzmienia

-wejście mikrofonowe 1"

-stereofoniczne wyjście RCA

-zgodność z systemami Mac, iOS oraz Windows

  

Opinie

Numark
1090016