SoundSwitch MICRO-DMX interfejs do oprogramowania SoundSwitch Lighting
Nowy

SoundSwitch MICRO-DMX interfejs do oprogramowania SoundSwitch Lighting

INTERFEJS MICRO-DMX

202,44 zł

Więcej informacji

SoundSwitch MICRO-DMX - interfejs do oprogramowania SoundSwitch Lighting

INTERFEJS MICRO-DMX

Uproszczone sterowanie oświetleniem DMX!

SoundSwitch to wiodące na świecie rozwiązanie sterowania oświetleniem. Pozwala użytkownikom tworzyć niestandardowe pokazy oświetlenia i sceny, które są automatycznie synchronizowane w oprogramowaniu DJ z plikami audio podczas odtwarzania na żywo. Użytkownicy mogą być jeszcze bardziej kreatywni w Digital Lighting Workstation (DLW) albo pozwolić żeby to program wykonał całą pracę za pomocą funkcji automatyki lub gotowych scen oświetleniowych. SoundSwitch pozwala DJ'om i oświetleniowcom synchronizować wizualnie efekty świetlne płynnie z dźwiękiem na żywo. Dzięki interfejsowi SoundSwitch Micro DMX można uprościć całą konfigurację oświetlenia za pomocą pojedynczego złącza USB na DMX. Z SoundSwitch Micro DMX masz dostęp do oprogramowania przez 3 miesiące, dzięki któremu możesz stworzyć automatyczny pokaz świateł zsynchonizowany z beatgrida. INterfejs jest kompatybilny z Serato DJ, Virtual DJ i EnginePrime

   

O SoundSwitch

Tryb edycji - Cyfrowa stacja robocza dla oświetlenia, zaprojektowana specjalnie dla DJ-ów

Tryb edycji SoundSwitch to miejsce, w którym użytkownicy mogą być tak niestandardowi lub zautomatyzowani, jak im się podoba. Użytkownicy mogą pracować w Digital Lighting Workstation (DLW), aby edytować swoje wstępnie ustawione sceny świetlne lub budować i dostosowywać własne efekty oświetlenia. Środowisko pracy i interfejs użytkownika był

zaprojektowany tak, aby był podobny do oprogramowania do edycji audio i produkcji muzycznej, zapewniając znajomy wygląd każdemu DJ-owi.

Utwórz niestandardowe efekty oświetlenia

SoundSwitch pozwala na pełne dostosowanie i sterowanie oświetleniem. Użytkownicy mogą kontrolować każdą funkcję swojego sprzętu oświetleniowego, w tym: kolor, jasność, stroboskop, ruch, gobo, pryzmat i inne.

Autoloops - automatyczne wyświetlanie świateł synchronizowane z oprogramowaniem DJ

Funkcja Autoloops automatycznie synchronizuje sceny oświetleniowe z plikami audio, które nie mają scenariuszy świetlnych podczas występów DJ-a. Oprogramowanie jest dostarczane z 32 gotowymi automatycznymi pętlami, które są konfigurowalne i zawsze w razie potrzeby doskonale sprawdzają się w konkretnie odtwarzanym rytmie.

AutoScripting - automatyczne tworzenie pokazu świetlnego

Batch analizuje pliki audio, listy odtwarzania, kolekcje i skrzynki do automatycznego tworzenia pokazów świetlnych.

Static Looks - oświetlenie sceny

Static Looks zapewnia użytkownikom łatwy sposób tworzenia scen oświetleniowych; wspólne narzędzie w dziedzinie mobilnych DJ-ów. Static Looks mogą być tworzone w celu oświetlenia przemówień, obsługi obiadów lub zapewnienia oświetlenia otoczenia w każdym przypadku. Static Looks może być również mapowany MIDI pozwalając na pełną kontrolę dotykową.

  

Obsługuje wiodące oprogramowanie i sprzęt DJ

SoundSwitch łączy się z następującym oprogramowaniem i sprzętem DJ:

• Prime Engine StagelinQ

o Prime 4

o SC5000 / M

o X1800

• Serato DJ Pro

• Virtual DJ

• Ableton LINK

  

Tryb autonomiczny

W trybie autonomicznym użytkownicy SoundSwitch mogą kontrolować efekty świetlne dla innych DJ-ów i wykonawców, takich jak zespoły i występy na żywo.

Edytowalne ustawienia wstępne i efekty

SoundSwitch zawiera wiele ustawień wstępnych i efektów, które użytkownicy mogą edytować według własnych upodobań, oszczędzając czas i wysiłek.

DMX LIGHTING CONTROL

Interfejs do oprogramowania SoundSwitch Lighting

Podłącz sprzęt oświetleniowy bezpośrednio do komputera przez USB

Złącze XLR USB na DMX

Niebieski wskaźnik stanu połączenia LED

Kompaktowa, przenośna konstrukcja

Automatyczne pokazy oświetlenia zsynchronizowane z beatgrid

Kompatybilny z Serato DJ, Virtual DJ i Engine Prime

Ableton LINK

AutoScripting Light Show Generation

Mapowanie MIDI i kontrola efektów świetlnych

3 miesiące bezpłątnego dostępu do oprogramowania

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: