Numark MIXSTREAM PRO PLUS kontroler standalone z WIFI

Numark MIXSTREAM PRO+, kontroler DJ-ski typu standalone z możlwiością grania ze streamów, WIFI

2 153,66 zł

Więcej informacji

  

NUMARK MIXSTREAM PRO+

Mixstream Pro+ posiada integrację z Amazon Music Unlimited, jak i wieloma innymi serwisami muzycznymi: TIDAL, Beatport, Beatsource, SoundCloud Go+ i Dropbox.

  

 

Miliony utworów do Twojej dyspozycji

Mixstream Pro+ posiada integrację z Amazon Music Unlimited, jak i wieloma innymi serwisami muzycznymi: TIDAL, Beatport, Beatsource, SoundCloud Go+ i Dropbox.

 

Oznacza to dostęp do ponad 100 milionów utworów reprezentujących różnorodne gatunki.

 

Dodaj do tego wbudowane Wi-Fi i błyskawiczną analizę ścieżek audio na pokładzie, a otrzymujesz w rezultacie prawdziwy “kombajn” do miksowania.

 

Wbudowane głośniki z regulacją głośności

Dają bogaty, pełny dźwięk o jakości wymaganej przez największych audiofili. Nadają się tak do casualowego słuchania oraz imprez organizowanych dla znajomych, jak i profesjonalnych zastosowań związanych z livestreamingiem, tworzeniem wideo czy osobistym monitoringiem, gdy jesteś podłączony do większego systemu.

  

Integracja z rozwiązaniami smart home

Kontroler bezprzewodowo łączy się z rozwiązaniami oświetleniowymi Philips Hue oraz Nanoleaf. Dzięki wbudowanemu Engine Lighting połączenie odbywa się za pośrednictwem kilku tapnięć na dotykowym wyświetlaczu.

  

W efekcie zyskujesz automatyczny pokaz świetlny, dostosowany do konkretnego utworu. Światła zmieniają się wraz z takimi działaniami, jak między innymi przesunięcie crossfadera, regulacja głośności czy skreczowanie.

Miksuj tak, jak chcesz – z laptopem lub bez

Dzięki dwóm wejściom USB i pojedynczemu slotowi na kartę SD, dostajesz optymalną kontrolę nad wyborem własnej biblioteki.

  

Przygotuj playlistę przy użyciu Serato, rekordboxa czy iTunes, wyeksportuj ją do urządzenia łączącego się przez USB lub SD, podłącz je do Numark Mixstream Pro+ i wykonaj cały gig bez potrzeby korzystania z laptopa albo PC. Z systemem Engine DJ to banalnie proste!

  

Zaawansowana kontrola

Profesjonalni DJ-e mogą skorzystać z zaawansowanych opcji i funkcji: dokonać wstępnej analizy swojej biblioteki za pomocą oprogramowania SoundSwitch czy też wyeksportować ją na dysk USB, kartę SD albo do chmury w Dropboxie.

  

Sprzęt umożliwia im pełną kontrolę nad oświetleniem DMX przy użyciu ekranu dotykowego – czyli bez konieczności zabierania ze sobą laptopa lub kontrolera DMX.

  

Pracuj z Serato DJ i Virtual DJ

Mixstream Pro+ posiada także tryb komputerowy, który pozwala używać go w roli kontrolera do oprogramowania Serato DJ oraz Virtual DJ. Serato DJ Lite jest obsługiwany za darmo, Serato DJ Pro i Virtual DJ potrzebują oddzielnej, płatnej licencji.

  

W trybie komputerowym, Mixstream Pro+ oferuje ręczne nawigowanie po bibliotece, selekcję utworów, kontrolę FX i więcej. Ta niesamowita elastyczność umożliwia odpowiednie przygotowanie do każdego kolejnego występu.

  

Wszystko pod ręką

To sprzęt charakteryzujący się intuicyjną obsługą, co jest efektem umiejętnego rozmieszczenia poszczególnych elementów na dwóch deckach.

  

Mózgiem całej operacji jest 7-calowy dotykowy ekran. Uwagę zwracają również dwa 6-calowe jogi z funkcją Smart Scratch. Urządzenie daje Ci w pełni funkcjonalną sekcję miksera z 3-pasmowym korektorem, crossfaderem, pokrętłami filtra i dedykowanymi regulatorami głośności.

  

Dla kogo?

To idealny kontroler dla “zaawansowanych początkujących”, ale dzięki innowacyjnym funkcjom sprosta wymaganiom wielu profesjonalistów – zwłaszcza tym, którzy potrzebują natychmiastowego dostępu do milionów utworów w jakości “lossless”.

  

Chcesz go mieć u siebie i zacząć miksować w perfekcyjnych warunkach? Zamów swój Mixstream Pro+ jeszcze dziś!

  

  

NUMARK MIXSTREAM PRO+ TO:

Pełna integracja z Amazon Music Unlimited, TIDAL, Beatport, Beatsource, SoundCloud Go+ i Dropbox

Wbudowane Wi-Fi

Wbudowana para głośników wyposażonych w regulację głośności

Automatyczne pokazy świetlne dzięki łatwemu połączeniu z Philips Hue oraz Nanoleaf

System Engine DJ na pokładzie

2 wejścia USB i 1 wejście na kartę SD

7-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości

2 decki

W pełni funkcjonalna sekcja miksera z 3-pasmowym korektorem, crossfaderem, pokrętłami filtra i dedykowanymi regulatorami głośności

6-calowe jogi wyposażone w funkcję Smart Scratch

Sekcja FX z 4 efektami i 2 przełącznikami

Profesjonalne wejście mikrofonowe 1/4"

Zbalansowane wyjścia XLR i RCA

Wymiary (sz. x gł. x wys.): 566 x 284 x 74 mm

Waga: 3,68 kg

  

Opinie

Numark

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: