Numark NS4FX kontroler DJ

Numark NS4FX kontroler DJ

Wielofunkcyjny kontroler DJ-ski, który uwalnia pełen potencjał kreatywnego miksowania na imprezach, w klubach i podczas livestreamów.

1 828,46 zł

Więcej informacji

Kontroler DJ Numark NS4FX

Wielofunkcyjny kontroler DJ-ski, który uwalnia pełen potencjał kreatywnego miksowania na imprezach, w klubach i podczas livestreamów.

Oddaje w Twoje ręce pełną kontrolę audio nad nawet 4 deckami (za pomocą oprogramowania)… Ale to nie koniec argumentów za wyborem tego sprzętu; dopiero zaczynamy!

Kontrola nad 4 niezależnymi kanałami

Z NS4FX zyskasz ogromną swobodę w miksowaniu. Każdy z 4 niezależnych kanałów posiada najwyższej jakości fadery głośności, 3-pasmowy korektor i duże pokrętła filtra górno- i dolnoprzepustowego.

Przełączniki przypisania crossfadera

Znajdziesz je na przednim panelu. Za ich pomocą przydzielisz każdy kanał do strony A lub B crossfadera… Albo najzwyczajniej w świecie go pominiesz.

Dzięki takiej elastyczności NS4FX jest urządzeniem, które świetnie spisze się podczas miksowania na żywo czy w trakcie tworzenia ekscytujących buildupów na imprezie w klubie.

Wejścia i wyjścia

Nowy kontroler Numark oferuje imponujące opcje w temacie połączeń, ale i sama jakość wykonania portów zwraca uwagę. Zbalansowane wyjścia główne XLR zapewniają 24-bitowe audio – w każdych warunkach zaserwujesz słuchaczom dźwięk o topowej jakości.

Dodatkowe wyjście RCA idealnie nadaje się do przesyłania sygnału do osobistego monitora lub większego systemu nagłośnieniowego.

Wejścia mikrofonowe

Na pokładzie znajdują się też 2 niezależne wejścia mikrofonowe 1/4". Oba wyposażono w regulatory parametrów Volume i Tone. Kapitalne rozwiązanie, gdy potrzebujesz dodatkowego mikrofonu do konferansjerki. Docenisz je zwłaszcza, jeżeli masz w zwyczaju zapraszać na swoje eventy innych artystów w charakterze gości.

Wejście Mic 1 można łatwo przełączyć na opcję Auxiliary. Wtedy nic nie stoi na przeszkodzie, aby odtwarzać dźwięk ze smartfona lub innego urządzenia przez wejście RCA z tyłu kontrolera.

Jogi z wyświetlaczami LED

2 sześciocalowe jogi profesjonalnie skalibrowano, co czyni je perfekcyjnymi do miksowania i scratchu. Na środku każdego z nich znajduje się kolorowy wyświetlacz LED, który pokazuje takie parametry, jak czas, pozycja utworu, bpm czy zakres pitch.

Wszystkie profesjonalne funkcje DJ-skie

Między deckami przełączysz się błyskawicznie, wykorzystując do tego przyciski Layer. Dzięki temu w tym samym czasie możesz miksować nawet do 4 utworów.

Długie suwaki pitch na każdym decku oferują niesamowicie precyzyjną kontrolę nad tempem w trakcie miksowania. Z kolei przyciski Pitch Bend pozwolą na regulację w celu uzyskania idealnie dopasowanych miksów.

Znajdziesz tu także 16 performance padów, pozwalających na swobodne tworzenie z takimi trybami, jak Cue, Auto Loop, Fader Cuts czy Sampler. Dodatkowe tryby padów odblokujesz za pomocą oprogramowania Serato DJ Pro.

Loopy i kontrola nad efektami

Na każdym decku umieszczono dedykowane sekcje do kontroli nad loopami. Jak również interaktywne sekcje FX; każdy z nich zawiera 6 efektów softwarowych, wyzwalanych za pomocą solidnych przełączników.

Obszar ten pozwoli Ci też na pełną kontrolę sprzętową nad miksem wet/dry oraz podziałem rytmu. Przygotowywanie ekspresyjnych występów stanie się o wiele prostsze!

Gotowy do pracy z Serato DJ Pro

Docelowo Numark NS4FX trafia do użytkownika wyposażony w oprogramowanie Serato DJ Lite. Już od pierwszych momentów po uruchomieniu możesz więc rozpocząć pracę z 2 kanałami.

Wszystkie możliwości tego kontrolera odblokujesz po upgradzie do wersji Pro, do którego oczywiście jest on od razu gotowy. Skorzystaj z tej opcji, aby zyskać dostęp do w pełni funkcjonalnego, 4-kanałowego doświadczenia miksowania!

Dla kogo?

Numark to producent, któremu zaufały tysiące profesjonalistów na całym świecie. Nazwa brandu stała się synonimem jakości zarówno dźwięku, jak i wykonania poszczególnych elementów. Każdy kolejny model popycha rozwiązania znane z poprzedników o krok dalej…

…jeśli więc szukasz innowacyjnego, wszechstronnego kontrolera odpowiadającego na aktualne potrzeby DJ-ów – postaw na NS4FX!

NUMARK NS4FX TO:

4-kanałowy kontroler DJ-ski z dedykowanymi faderami głośności

Duże pokrętło filtra na każdym kanale

6-calowe dotykowe koła jog z wielokolorowymi wyświetlaczami

Przyciski Layer na każdym decku hardware do sterowania maksymalnie 4 deckami software

Sekcja FX z 6 przyciskami selekcji, regulacją parametrów i 2 przełącznikami

Dedykowane sekcje loopów

Przełączniki przypisania crossfadera na każdym kanale

8 padów performance na każdym decku z przyciskami wyboru trybu pracy padów

Długie pitch fadery z przyciskami pitch bend

Przyciski Sync, Cue/Stop i Play/Pause

3-pasmowy korektor na każdym decku

Wysokiej jakości 24-bitowy dźwięk

Zbalansowane wyjście XLR Main

Wyjście RCA Booth

Przednie wejście mikrofonowe 1/4" z regulacją głośności i barwy dźwięku

Dodatkowe tylne wejście mikrofonowe 1/4" (z możliwością przełączenia na Aux za pomocą wejść RCA)

Gniazda wyjściowe słuchawkowe jack 1/4" i 1/8"

Urządzenie gotowe do upgrade’u do Serato DJ Pro

Specyfikacja techniczna:

Wyjścia

2 wyjścia zbalansowane XLR

1 wyjście stereo RCA

1 wyjście słuchawkowe TRS 1/4" (6,35 mm) i 1 wyjście słuchawkowe TRS 1/8" (3,5 mm)

Wejścia

1 wejście stereo RCA

2 wejścia mikrofonowe TS 1/4" (6,35 mm)

Zasilanie

Przez zasilacz, 12 V DC, 2,0 A

Audio

44.1 kHz, 24-bit

Wymiary (sz. x gł. x wys.)

23.5” x 10.8” x 2.4”

59.7 x 27.4 x 6.1 cm

Waga

6.6 lbs.

3.0 kg

Opinie

Numark