Denon DJ PRIME 4+ kontroler DJ all-in-one

Denon DJ PRIME 4+ kontroler DJ all-in-one

PRIME 4+ przynosi odświeżony wygląd i funkcjonalności, korzystając w pełni z aktualizacji systemu Engine DJ do wersji 3.1. Najpotężniejszy na świecie, zaawansowany kontroler DJ działający w trybie standalone jest teraz lepszy niż kiedykolwiek wcześniej

7 641,46 zł

Więcej informacji

DENON DJ PRIME 4+

    

4-deckowy kontroler DJ standalone z dostępem do Amazon Music

Sampler na pokładzie – gniazda sampli wyzwalane podczas występów za pomocą padów

X/Y Touch FX – ekspresyjna i intuicyjna kontrola nad parametrami efektów

Streamowanie muzyki przez Wi-Fi – dostęp do milionów utworów z Amazon Music Unlimited, TIDAL, Beatsource, Beatport, Soundcloud GO+, Dropbox

Analiza utworów – przesyłanych strumieniowo i zapisanych w pamięci

Kontrola oświetlenia – DMX i inteligentne oświetlenie Philips Hue i Nanoleaf

Performance FX – ponad 25 nowych i zaktualizowanych głównych efektów z wyświetlaniem OLED i kontrolą parametrów

Sweep FX – 4 dynamiczne, sterowane pokrętłem efekty

Kompatybilność z Serato DJ Pro i Virtual DJ

Nowe funkcje – regularnie dodawane poprzez bezprzewodowe aktualizacje

Bluetooth – dostępny już latem 2023

Stems Beta – pierwsza w historii implementacja pracy z formatem Stem w kontrolerze standalone, pozwalająca na izolację wokali i instrumentów w czasie rzeczywistym

    

PRIME 4+ przynosi odświeżony wygląd i funkcjonalności, korzystając w pełni z aktualizacji systemu Engine DJ do wersji 3.1. Najpotężniejszy na świecie, zaawansowany kontroler DJ działający w trybie standalone jest teraz lepszy niż kiedykolwiek wcześniej – między innymi dzięki niezrównanej dostępności do muzyki z serwisów streamingowych, nowym opcjom dynamicznych efektów, o 10% większym jogom i stale poszerzanym funkcjom wydajności systemu.

  

Solidny sprzęt dla profesjonalnych DJ-ów

Kontroler ten łączy w sobie potężne kreatywne możliwości 4 decków z niezrównanymi funkcjami i solidnym wykonaniem. Wszystko po to, abyś mógł bez przeszkód zabierać go na swoje eventy, dzień po dniu, noc po nocy.

   

Dwie niezależne sekcje miksera mikrofonowego zapewniają pierwszorzędne brzmienie, dając Ci opcję dostosowywania własnych preferencji za pośrednictwem dedykowanego EQ, kontroli głośności, efektów i automatycznych opcji talkover.

  

Sprawując niepodzielną władzę nad głównym parkietem, możesz wysłać odpowiedni dodatkowy miks lub playlistę do oddzielnego pomieszczenia, np. do strefy chilloutu. Wszystko odbywa się przy udziale niezależnego wyjścia strefowego. Taka opcja zwiększa Twoją elastyczność i pomaga podtrzymać wizerunek profesjonalisty.

  

Bez problemu odpowiadaj na każdą prośbę z parkietu

Podchodź z absolutną pewnością do każdego wydarzenia lub koncertu – wiedząc, że zawsze jesteś w 100% przygotowany na dowolną prośbę od uczestników imprezy. Dzięki obsłudze większej ilości serwisów streamingowych niż jakiekolwiek inne urządzenie na rynku, PRIME 4+ zapewnia natychmiastowy dostęp do ponad 100 milionów utworów ze wszystkich gatunków muzycznych.

   

Błyskawiczna wbudowana analiza buforuje streamowane utwory w pamięci wewnętrznej, bez konieczności przerwania odtwarzania.

  

Wzbogacony pakiet dynamicznych efektów

PRIME 4+ oferuje ponad 25 w pełni konfigurowalnych głównych efektów i 4 dynamiczne efekty Sweep sterowane pokrętłem. Możesz uwolnić swój pełny potencjał podczas miksowania!

  

Dwie dedykowane sekcje Main FX wyposażono w wyświetlacze OLED, pokrętła i przyciski do selekcji i dostosowywania częstotliwości, parametrów, podziału beatu oraz miksu wet/dry danego efektu.

  

Aby dodać dźwiękowi jeszcze większej dawki dramatyzmu i emocji, efekty Sweep mogą być automatycznie włączane poprzez obrócenie pokrętła Sweep FX na każdym kanale, a nawet nakładane warstwowo z głównym efektem dla uzyskania nieskończonej liczby wciągających kombinacji.

  

Ekspresyjna funkcja Touch FX przekształca ekran 10,1” w kontroler X/Y, co umożliwia manipulowanie efektami “w biegu”; wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się na wyciągnięcie ręki!

   

Niezrównana zintegrowana kontrola nad oświetleniem

Nowy sprzęt Denon DJ pozwala na bezproblemową współpracę z oświetleniem DMX. PRIME 4+ ułatwia konfigurację i wykonanie wciągającego, imponującego setu z użyciem kontroli nad światłami na wydarzeniu dowolnego kalibru.

  

Dzięki wbudowanej mocy Engine Lighting masz pełny dostęp do spersonalizowanych i automatycznych pokazów świetlnych, zarówno dla utworów zapisanych w bibliotece, jak i streamowanych.

  

Zyskujesz też pełną kontrolę nad kolorem, przyciemnianiem, pozycją głowy, stroboskopem, blackoutem, a nawet nad maszynami do suchego lodu i dymu.

  

Systematyczne wsparcie

PRIME 4+ działa na systemie Engine DJ, który podlega stałemu rozwojowi, oferując nowe funkcjonalności z każdą następną aktualizacją.

   

O kolejnym ulepszeniu Engine DJ zostaniesz poinformowany automatycznie na urządzeniu. Dzięki temu stale będziesz mieć dostęp do branżowych nowinek, przełomowych odkryć i prawdziwych gamechangerów w postaci nowych funkcji dla profesjonalnych DJ-ów.

   

Muzyka skąd tylko chcesz

Utwory możesz ładować na wiele różnych sposobów. Na przykład korzystając z aż 4 wejść USB, pojedynczego wejścia SD i wbudowanej kieszeni na dysk 2,5” SATA.

   

Podłączanie zewnętrznych odtwarzaczy multimedialnych, gramofonów lub źródeł dźwięku jest banalnie proste dzięki 4 wejściom RCA z przełączaniem phono/line.

  

Jakkolwiek działasz na swoim nowym kontrolerze, zawsze będziesz mieć natychmiastowy, bezproblemowy dostęp do biblioteki i zewnętrznych źródeł dźwięku.

  

Pierwsza w historii integracja Stems w kontrolerze standalone

Oryginalny PRIME 4 sprawił, że kreatywne miksowanie bez laptopa na profesjonalnym poziomie stało się dla wielu DJ-ów codziennością. Teraz czas na kolejny krok naprzód: PRIME 4+ jako pierwszy kontroler standalone wprowadza możliwość pracy z formatem Stem!

   

Możesz odizolować wokal lub instrumenty jednym dotknięciem palca. Moc wielordzeniowego procesora PRIME 4+ w połączeniu z potężnym systemem operacyjnym Engine DJ OS czyni marzenia o analizie Stem bez laptopa rzeczywistością!

  

Wersja beta tej funkcjonalności startuje latem 2023.

  

DENON DJ PRIME 4+ TO:

4-deckowy kontroler DJ standalone umożliwiający występy bez laptopa na profesjonalnym poziomie

Ekran dotykowy HD 10,1”

Dostęp poprzez Wi-Fi do milionów utworów z Amazon Music Unlimited, TIDAL, Beatsource, Beatport, Soundcloud GO+, Dropbox

Wbudowany Sampler z 16 slotami aktywowanymi za pomocą padów

Pierwsza w historii funkcjonalność Stem dla izolowania wokalu lub instrumentów w czasie rzeczywistym (beta startuje w 2023)

Touch FX dla interaktywnej kontroli nad audio za pośrednictwem ekranu dotykowego

26 głównych efektów z wyświetlaczem OLED i kontrolą parametrów

4 dynamiczne efekty Sweep, dostosowywane pokrętłem (możliwość kombinacji z głównymi efektami)

Wbudowana kontrola nad oświetleniem (DMX, Philips Hue, Nanoleaf)

4 wejścia USB i 1 SD

Funkcja Engine Remote Desktop dla bezprzewodowego dostępu do biblioteki utworów na komputerze

Wbudowana analiza dla utworów z serwisów streamingowych i z biblioteki użytkownika

16 performance padów z trybami Hot Cue, Saved Loop, Auto Loop, Roll, Sampler, Slicer, Slicer Loop

Wytrzymała metalowa obudowa i stalowe pokrętła

Dedykowane wyjście strefowe XLR z korektorem i regulacją głośności do przesyłania list odtwarzania i utworów do oddzielnego pomieszczenia

Wbudowane gniazdo na dysk 2,5” SATA

6-calowy metalowy jog z centralnym wyświetlaczem HD

4 przypisywalne kanały wejściowe dla zewnętrznych źródeł mediów Line/Phono

2 dedykowane wejścia 1/4" XLR dla mikrofonów z regulacją poziomu, EQ, Talkover i Echo

Wewnętrzny rejestrator audio

W pełni konfigurowalny crossfader z pokrętłem regulacji krzywej, przełącznikami przypisania kanałów i Fader Start

Łączność StagelinQ do sterowania oświetleniem i wideo podczas eventów

Odtwarzanie nieskompresowanych formatów audio (FLAC, ALAC, WAV)

Wyraźny 24-bitowy dźwięk, z którego słynie Denon DJ

Wsparcie dla klawiatur USB

Tryb komputerowy do użytku jako kontroler dla Serato DJ Pro i Virtual DJ

Opinie

Denon DJ
L1990029

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: