DNA DJ BOOTH stół stanowisko DJ podświetlana tablica LED RGB pilot długopisy pokrowiec

1 381,30 zł

Więcej informacji

*** Przedmiotem sprzedaży jest stanowisko DJ DNA DJ BOOTH – w skład zestawu nie wchodzą narożne dostawki DNA DJ BOOTH TOWERS.

     

Przenośne, solidne stanowisko dla mobilnego DJ-a

DNA DJ BOOTH to bardzo solidne, w pełni profesjonalne, ciekawie wyglądające i przede wszystkim przenośne stanowisko dla mobilnego DJ-a. Może być ono również wykorzystywane przez realizatorów oświetlenia scenicznego lub pełnić funkcję stanowiska reklamowego na targach. Konstrukcja DNA DJ BOOTH jest składana, co bardzo ułatwia jej przechowywanie oraz transport. Posiada podświetlaną w palecie kolorów RGB tablicę z pleksy, np. na logo, znak firmowy lub inną informację, dzięki czemu świetnie nadaje się dla mobilnego DJ-a lub na stanowisko promocyjne. Konstrukcja idealnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju występów w klubach, dyskotekach, na eventach oraz imprezach okolicznościowych.

    

W zestawie:

czarna, stalowa konstrukcja DJ-ska

pilot zdalnego sterowania światłem

długopisy fluorescencyjne (6 szt.)

śruby mocujące

dedykowany zasilacz

dedykowany pokrowiec

instrukcja obsługi (PL/ENG)

     

    

Podświetlana tablica i dedykowany pokrowiec

DNA DJ BOOTH to stabilna, metalowa konstrukcja w kolorze czarnym, wyposażona w specjalną, podświetlaną tablicę, na której możemy rysować dowolne kształty i napisy za pomocą dołączonych do zestawu długopisów fluorescencyjnych. Ważną częścią jest również położony na wysokości 93 cm, duży, zdejmowalny blat o wymiarach 99 x 49,5 cm. Jest to świetny sposób na zmieszczenie na jednej, kompaktowej przestrzeni miksera wraz z dodatkami, laptopa i innych akcesoriów. Przez to, DNA DJ BOOTH to świetne rozwiązanie dla każdego, kto podczas swoich występów wykorzystuje różnego rodzaju miksery DJ, odtwarzacze, loopery, efekty audio, a nawet syntezatory i klawiatury sterujące. W blacie znajdziemy specjalny otwór na kable, który pozwala na ich wygodne umieszczenie, zapobiegając ich splątaniu. Dodatkowo, w zestawie jest również dedykowany pokrowiec wykonany z najlepszej jakości materiału, ułatwiający wygodny transport i przechowywanie. 

   

    

Uniwersalny, łatwy w instalacji stół DJ-ski

Instalacja konstrukcji DNA DJ BOOTH jest bardzo łatwa i szybka. Blat wykonany został z usztywnionej siatki, która przepuszcza powietrze od spodu i zapobiega nagrzewaniu się urządzeń, co pozwala na ich nieprzerwane używanie przez długi czas. Po rozstawieniu sprzętu na blacie, całe stanowisko DJ-skie, dzięki zwiększonej wadze, jest jeszcze bardziej stabilne. Kompletny stół DJ można spakować do załączonego do zestawu, solidnego pokrowca. Torba umożliwia przechowywanie i wygodny transport całej konstrukcji. Mimo, że jest to zestaw dedykowany DJ-om, może znaleźć zastosowanie również w innych sytuacjach, np. na pokazach, festiwalach oraz targach firmowych.

  

   

Specyfikacja techniczna:

Materiał: stal

Kolor: czarny

Możliwość złożenia: tak

Panel przedni: podświetlany, przezroczysty kwadrat z pleksy

Kolory podświetlenia: RGB z regulowaną jasnością

Efekty świetlne: Flash, Strobe, Fade, Smooth

Długopisy fluorescencyjne: 6 szt. w zestawie

Wymiary blatu: 99 x 49,5 cm

Wysokość położenia blatu od ziemi: 93 cm

Wymiary pleksy: 98,5 x 79 cm

Wymiary konstrukcji: 115 x 52 x 93 cm

Wymiary torby: 112 x 99 x 17 cm

Maks. obciążenie: 50 kg

Waga: 30,5 kg

  

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Opinie

DNA
5908249817173