Light4me SPARK wyrzutnia wytwornica iskier zimnych sztucznych ogni fajerwerków
Nowy

Light4me SPARK wyrzutnia wytwornica iskier zimnych sztucznych ogni fajerwerków

2 844,72 zł

Więcej informacji

LIGHT4ME SPARK to profesjonalna, sterowana za pomocą bezprzewodowego pilota lub sygnałów DMX wytwornica iskier, znajdująca szerokie zastosowanie podczas różnego typu wydarzeń. Urządzenie wspaniale akcentuje najważniejsze momenty podczas koncertów live, gali, występów scenicznych, pokazów tanecznych oraz wszelkiego rodzaju eventów.

     

Komponenty maszyny zamknięte zostały w solidnej, prostopadłościennej obudowie wyposażonej w dwa wygodne uchwyty umożliwiające jej przenoszenie. W górnej części korpusu znajduje się otwór, przez który wyrzucana jest fontanna iskier na wysokość nawet 5 metrów! Tuż obok niego znajduje się drugi, zamykany otwór, umożliwiający nasypanie do wyrzutni iskier materiału eksploatacyjnego, którym jest granulat stopu tytanu. Pełne załadowanie pojemnika pozwala tej wyrzutni zimnych ogni na nieprzerwaną pracę nawet przez 20 minut!

     

Na tylnej części obudowy znajdują się przełącznik oraz gniazda zasilania typu PowerCon (w tym tzw. „podaj dalej”, umożliwiające szeregowe połączenie ze sobą do sześciu wyrzutni fajerwerków) oraz wejście i wyjście DMX. Powyżej nich mieści się panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LED, dwóch przycisków (Up, Down) oraz czterech kontrolek pokazujących aktualny stan i ustawienie trybu pracy iskrownicy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla operatorów efektów pirotechnicznych, które w szybki i przejrzysty sposób wskazuje najważniejsze parametry działania maszyny.

  

LIGHT4ME SPARK to w pełni profesjonalna wyrzutnia fajerwerków, która tworzy bezpieczne, zimne iskry. Jej niewielka waga oraz rozmiary sprawiają, że znakomicie sprawdza się w mobilnych instalacjach. Dodatkowo marka Light4Me zadbała o wygodę przechowywania i transportu jednostek tego typu, wypuszczając na rynek dedykowany case, mogący pomieścić parę tych urządzeń wraz z okablowaniem.

  

   

Uwaga!

Przy długotrwałym użytkowaniu powstają pozostałości, które mogą powodować blokowanie maszyny. Głównie jest to spowodowane niedopalanym prochem, który w 100 proc. nigdy się nie spala – jest to normalne zjawisko. Prosimy o systematyczne czyszczenie urządzenia z pozostałości prochu oraz odpadów ze spalania. Zwracamy również uwagę na to, że przy każdorazowym użytkowaniu należy dosypać nowy, świeży i suchy proch. Proch składowany w wilgotnych pomieszczeniach lub pozostawiony po użytkowaniu w komorze urządzenia, może spowodować wyrzut gorącego skawalonego kawałka, który zagraża bezpieczeństwu. Dbanie o czystość urządzenia po każdym użyciu oraz o miejsce przechowywania prochu jest konieczne, aby zachować sprawność urządzenia i cieszyć się pożądanym efektem.

   

      

   

Specyfikacja techniczna:

Napięcie: AC 110-240V, 50-60 Hz

Zużycie energii: 400W, 1,8A

Bezpiecznik: F6A/250V

Wysokość wydmuchu: 1 – 5 m

Temperatura pracy: od -10℃ do +50℃

Sterowanie: pilot bezprzewodowy + DMX

Ilość kanałów DMX: 2

Maks. ilość połączeń: 6 szt.

Wymiary: 230 x 195 x 300 mm

Waga: 9,5 kg

Materiał eksploatacyjny: granulat stopu tytanu (do dokupienia osobno)

Zużycie granulatu: ok. 15 – 20 min. ciągłego wydmuchu

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Opinie

Light4me
5907780142577