Involight FOG900

Involight FOG900

Bezprzewodowa maszyna do dymu o mocy 900 W.

316,26 zł

Więcej informacji

INVOLIGHT FOG900 to wszechstronna maszyna do dymu z potężnym piecem o mocy  850 W, wyrzutem do 2,5 m i z możliwością bezprzewodowego sterowania za pomocą dedykowanego pilota, który znajduje się w zestawie. Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką jakością komponentów z jakich został stworzony, m.in. niezawodny termostat, solidnej jakości metalowa obudowa, elektronicznie sterowana pompa, co w efekcie jest gwarancją długoterminowej niezawodności i zadowolenia z bezproblemowego użytkowania.

INVOLIGHT FOG900 posiada elektroniczny system Thermo Sensing (ETS), co sprzyja bardzo krótkim okresom nagrzewania, maszyna jest prawie zawsze gotowa do działania. Dodatkowo, w urządzeniu zainstalowany został czujnik w celu ochrony pompy, który wyłącza pompę przy zbyt niskim poziomie płynu, nie pozwalając na doprowadzenie do usterki z tej przyczyny.

Absolutnym hitem dla użytkującego jest dedykowany pilot zdalnego sterowania, który pozwala na korzystanie z urządzenia zdalnie. Bezprzewodowe sterowanie otwiera znacznie większą paletę możliwości kontroli nad urządzeniem i pozbawia wielu technicznych ograniczeń w użytkowaniu.

W razie potrzeby jest dołączony również sterownik przewodowy, a także można wyzwolić działanie maszyny bezpośrednio za pomocą przycisku na panelu tylnym urządzenia.

Zbiornik na płyn posiada pojemność około 2,3 litra.

INVOLIGHT FOG 900 może wyprodukować około 226 m³ dymu / 1 min. Czas nagrzewania przy takich osiągach jest wyjątkowo niski i wynosi poniżej 2,5 min przy pierwszym uruchomieniu.

Regulowany uchwyt montażowy umożliwia instalację również w pozycji wiszącej!

INVOLIGHT FOG900 to najlepsza propozycji na rynku w tym przedziale cenowym!

Niezawodność / jakość wykonania / moc / wydajność w stosunku do oferowanej ceny to zdecydowanie 100% satysfakcji z zakupu!

DANE TECHNICZNE:
Typ produktu: maszyna do mgły
Napięcie robocze: AC220-230 V, 50 Hz
Pobór mocy: 850 W
Przyłącze zasilania: gniazdo zasilania IEC z uchwytem bezpiecznika
Czas nagrzewania: ok. 2,5 minuty (w zależności od temperatury otoczenia)
Pojemność zbiornika: 0,8 litra
Zużycie płynu: 28 ml / min
Odległość wyrzutu: 2,5 m
Moc mgły: 226 m3 / min.
Pilot w zestawie: przewodowy pilot „X-2”, pilot (nadajnik „W-1”).
Materiał obudowy: metal
Kolor obudowy: czarny
Wymiary: 283 x 162 x 184 mm
Wymiary ze wspornikiem: 283 x 220 x 242 mm
Waga: 3,22 kg
Inne funkcje: elektroniczny czujnik temperatury (ETS), czujnik do wyłączania przy niskim poziomie płynu przeciwmgielnego.

Opinie

Involight
A-000000-05718

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: