Involight FOG1500

Involight FOG1500

Bezprzewodowa maszyna do dymu o mocy 1500 W.

462,60 zł

Więcej informacji

INVOLIGHT FOG1500 to wszechstronna maszyna do dymu z potężnym piecem o mocy 1500 W i z możliwością bezprzewodowego sterowania za pomocą dedykowanego pilota, który znajduje się w zestawie. Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką jakością  komponentów z jakich został stworzony, m.in. niezawodny termostat, solidnej jakości metalowa obudowa, elektronicznie sterowana pompa, co w efekcie jest gwarancją długoterminowej niezawodności i zadowolenia z bezproblemowego użytkowania.

INVOLIGHT FOG1500 posiada elektroniczny system Thermo Sensing (ETS), co sprzyja bardzo krótkim okresom nagrzewania, maszyna jest prawie zawsze gotowa do działania. Dodatkowo, w urządzeniu zainstalowany został czujnik  w celu ochrony pompy, który wyłącza pompę przy zbyt niskim poziomie płynu, nie pozwalając na doprowadzenie do usterki z tej przyczyny.

Absolutnym hitem dla użytkującego jest dedykowany pilot zdalnego sterowania, który pozwala na korzystanie z urządzenia zdalnie. Bezprzewodowe sterowanie otwiera znacznie większą paletę możliwości kontroli nad urządzeniem i pozbawia wielu technicznych ograniczeń w użytkowaniu. 

W razie potrzeby jest dołączony również sterownik przewodowy, a także można wyzwolić działanie maszyny bezpośrednio za pomocą przycisku na panelu tylnym urządzenia. 

INVOLIGHT FOG1500 posiada zbiornik na płyn o pojemność około 2,3 litra, może wyprodukować około 566 m³ dymu / 1 min. Czas nagrzewania przy takich osiągach jest wyjątkowo niski i wynosi poniżej 5 min przy pierwszym uruchomieniu.

Regulowany uchwyt montażowy umożliwia instalację również w pozycji wiszącej!

INVOLIGHT FOG1500 to najlepsza propozycji na rynku w tym przedziale cenowym!

Niezawodność / jakość wykonania / moc / wydajność w stosunku do oferowanej ceny to zdecydowanie 100% satysfakcji z zakupu!

DANE TECHNICZNE:

Typ produktu: maszyna do mgły

Napięcie robocze: AC220-230 V, 50 Hz

Pobór mocy: 1500 W

Przyłącze zasilania: gniazdo zasilania IEC z uchwytem bezpiecznika

Czas nagrzewania: około 5 minut (w zależności od temperatury otoczenia)

Pojemność zbiornika: 2,3 litra

Zużycie płynu: 78 ml / min

Wyjście: 5,5 m

Moc mgły: 566 m3 / min.

Pilot w zestawie: przewodowy pilot „X-2”, pilot „W-2”

Materiał obudowy: metal

Kolor obudowy: czarny

Wymiary: 465 x 255 x 190 mm

Wymiary ze wspornikiem: 465 x 265 x 317 mm

Waga: 6,5 kg

Inne funkcje: elektroniczny czujnik temperatury (ETS), czujnik do wyłączania przy niskim poziomie płynu przeciwmgielnego.

Opinie

Involight
A-000000-05720

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: