JBL EON ONE COMPACT aktywna kolumna akumulatorowa

JBL EON ONE COMPACT to wysokiej klasy akumulatorowa kolumna głośnikowa z mikserem, wyposażona w 8-calowy głośnik o mocy 100 watów i 1-calowy 20-watowy driver, mogąca pracować jako odsłuch sceniczny lub mobilne nagłośnienie eventowe

2 576,42 zł

Więcej informacji

JBL EON ONE COMPACT - mobilny system nagłośnieniowy

 

  

JBL EON ONE Compact to zestaw głośnikowy 8” + 1” z wbudowaną energooszczędną i wysoce efektywną końcówką mocy w klasie D, zamknięty w eleganckiej obudowie typu bass-reflex z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Design utrzymany w stylistyce serii JBL EON 600 jest zdecydowanie mocną stroną nowego głośnika. Zastosowanie wydajnego 8-calowego woofera i dobrze zaprojektowanych bass-reflexów pozwoliło uzyskać pasmo przenoszenia już od 37,5 Hz przy spadku 10 dB. Z serii JBL EON 600 zaczerpnięto również znakomity falowód zapewniający wyrównaną propagację średnich i wysokich tonów. Wychodzi na to, że z maksymalnym generowanym SPL na poziomie 112 dB, JBL EON One Compact jest najskuteczniejszym zestawem głośnikowym w swojej klasie.

 

  

Obudowa JBL EON ONE Compact została tak zaprojektowana, że można go używać w pozycji stojącej, bocznej jako monitor estradowy – pod kątem 45° i na obu bokach, a także można go instalować na statywie kolumnowym. Do tego nowy zestaw głośnikowy zasilany akumulatorowo jest bardzo lekki – waży zaledwie 8 kg!

 

 

JBL EON ONE Compact może być zasilany z sieci, bądź przez akumulator. Konstruktorzy tak zaprojektowali mechanizm wymiany akumulatora, by można to było przeprowadzić szybko i bez użycia dodatkowych narzędzi. Poziom naładowania akumulatora wyświetla się w aplikacjach sterujących na systemy iOS oraz Android.

 

 

Bardzo na czasie rozwiązaniem są dwa gniazdka USB typu A – jedno 2A, drugie 1A, służące do ładowania urządzeń mobilnych. Muzycy bardzo często do kreowania dźwięku wykorzystują tablety, syntezatory i kontrolery zasilane z USB, a DJ'e niejednokrotnie dysponują kontrolerami zasilanymi z USB. Można również użyć porty USB do naładowania powerbanków

 

 

JBL EON ONE Compact został zaprojektowany dla wielu różnych zastosowań. Sprawdzi się jako nagłośnienie muzycznych występów, czy to w terenie, czy w niewielkich klubach. I to zarówno występów solowych, jak małych zespołów – bez żadnych dodatkowych urządzeń! Powinien zadowolić klawiszowców w roli osobistego monitora. Z uwagi na niewielkie gabaryty, przyda się również jako front-fill na małej scenie, na przykład podczas wesela. Możliwość zasilenia z akumulatora umożliwi wykorzystanie tego JBLa na przykład podczas montażu i demontażu na evencie czy w plenerze. Poziom ciśnienia akustycznego i bardzo szerokie pasmo przenoszenia sprawi, że na pewno z jego używania będą zadowoleni DJ'e. Świetną opcją jest możliwość podłączenia streamingu muzyki aż do 4 głośników jednocześnie! Wszelkie mobilne sytuacje, typu niewielkie konferencje hotelowe, prezentacje, stoiska promocyjne, apele w szkołach, spotkania korporacyjne, a nawet niewielkie i średniej wielkości stoiska targowe czy sale sportowe, siłownie i sale do fitnessu – to idealne środowisko pracy dla JBL EON ONE Compact!

 

  

 

Specyfikacja techniczna produktu:

 • Głośnik niskotonowy: 8" (moc 100W)
 • Głośnik wysokotonowy: 1" (moc 20W)
 • Moc całkowita: 120W
 • Maksymalny SPL: 112 dB
 • Kąt wiązki: 100 x 60 stopni
 • Pasmo przenoszenia: 37,5 – 20000 Hz
 • Bateria: litowo-jonowa, wymienna
 • Czas pracy: ~12 godz. (6 godz. przy maks. obciążeniu)
 • Czas ładowania: 2,5 godz.
 • 2 wejścia: XLR/mikrofon jack z zasilaniem fantomowym
 • 2 wejścia liniowe: jack 6,3 mm i 3,5 mm
 • 2 gniazda ładowania USB: 5V, 1A i 2A
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 291 x 255 x 399 mm
 • Waga: 8 kg

Opinie

JBL
691991016295