JBL IRX115S aktywny subwoofer

3 398,37 zł

Więcej informacji

JBL IRX115S - aktywny subwoofer  

Aktywny subwoofer JBL IRX115S to najnowszy model z serii IRX -wszechstronnych, przystępnych cenowo przenośnych kolumn nagłośnieniowych, który rozszerza pasmo przenoszenia niskich częstotliwości systemów IRX do 35 Hz 

    

15-calowy IRX115S czerpie z najlepszych profesjonalnych technologii JBL, aby zapewnić doskonały dźwięk bez zgadywania, dzięki niestandardowym projektom przetworników i wzmacniaczy; strojonej, przenośnej obudowie; oraz wbudowanej zwrotnicy i ustawień polaryzacji. Wszystko to składa się na imponujące 128 dB głębokiego, mocnego basu, w wytrzymałej, ultralekkiej obudowie o wadze zaledwie 29 kilogramow.

 

Seria IRX oferuje legendarną wierność JBL, moc i łatwość użytkowania za ułamek ceny i wielkości porównywalnych systemów. 8-calowy IRX108BT i 12-calowy IRX112BT są w pełni wyposażone w funkcje, które ułatwiają wybieranie numerów w niesamowitym dźwięku – od ustawień EQ i automatycznej eliminacji sprzężenia zwrotnego z dbx DriveRack do transmisji strumieniowej Bluetooth i systemu ducking jednym przyciskiem.

 

Świadomi muzycy, DJe, prezenterzy i instruktorzy fitness mogą liczyć na wszechstronne, w pełni funkcjonalną, przenośną serię JBL IRX, która zapewni olśniewający dźwięk, bez względu na poziom ich doświadczenia.

 

Bądź słyszany głośno i wyraźnie

IRX115S wykorzystuje ponad 70 lat innowacji w zakresie głośników JBL, aby zapewnić doskonałe pasmo przenoszenia, poziom ciśnienia akustycznego i czystą moc. Wewnątrz, mocny 15″ głośnik niskotonowy z 3-calową cewką głośnikową zapewnia pokrycie niskich częstotliwości do 35 Hz; wydajny wzmacniacz pomaga chronić głośnik niskotonowy i przetwornik, zapewniając jednocześnie najwyższą wydajność akustyczną. Możliwość wyboru punktów zwrotnic 80 Hz, 100 Hz i 120 Hz zapewnia łatwą współpracę, szczególnie w przypadku stosowania z głośnikami serii IRX100, a dostrojony port redukuje hałas z głośnika niskotonowego.

 

Przenośny i trwały

Wytrzymały, lekki IRX115S został zaprojektowany tak, aby przewyższać większe kolumny w kompaktowej obudowie o wadze zaledwie 29 kilogramów. Wytrzymała obudowa z płyty MDF posiada szczelny, wzmocniony wzór w kształcie plastra miodu, który zapewnia solidną ochronę bez pogorszenia parametrów akustycznych. Transport jest łatwy, dzięki przemyślanym, ergonomicznym uchwytom. Wszystko to zostało zweryfikowane przez legendarny 100-godzinny test wytrzymałościowy JBL.

 

Wspaniały dźwięk, wykonany w prosty sposób

Dzięki serii IRX doskonały dźwięk to tylko jedno naciśnięcie przycisku. Proste ustawienia regulują zwrotnicę i polaryzację, aby zoptymalizować dźwięk systemu w każdej przestrzeni. Sparuj JBL IRX115S z głośnikami aktywnymi z serii IRX i uzyskaj dostęp do strumieniowego przesyłania dźwięku Bluetooth, automatycznej eliminacji sprzężeń akustycznych dbx, ustawień wyciszania i korektora, aby uzyskać najlepszy dźwięk w każdej przestrzeni.

 

  

Główne cechy produktu:

  • Potężny 15-calowy głośnik niskotonowy z 3-calową cewką generuje płynną, szczegółową, głęboką odpowiedź niskiego pasma
  • Wybrane zwrotnice 80 Hz, 100 Hz i 120 Hz są zoptymalizowane dla głośników serii JBL IRX.
  • Lekka, sprawdzona na drodze obudowa z płyty MDF
  • Przenośna obudowa zwiększa moc wyjściową i redukuje szumy z głośników niskotonowych
  • Ergonomiczne uchwyty ułatwiają transport
  • Wzmocniona kratka oferuje solidną ochronę bez pogorszenia parametrów akustycznych
  • Wbudowane standardowe mocowanie na maszcie umożliwia integrację z głośnikami IRX108BT, IRX112BT i innymi.
  • Wbudowany gwint na sztycę rozszerza możliwości konfiguracji systemu

   

Specyfikacja techniczna producenta:

Typ kolumny: Subwoofer aktywny

Rozmiar głośnika niskotonowego: 15″

Maks. SPL: 128 dB

Pasmo przenoszenia (-3 dB): 45 Hz – 103 Hz

Pasmo przenoszenia (-10 dB): 35 Hz – 147 Hz

Moc: 1300 W (szczyt)

400 W (ciągły)

Impedancja wejścia: 100 kΩ, zbalansowana

Częstotliwość zwrotnicy: Do wyboru 80, 100, 120 Hz

Polaryzacja sygnału: Normalna, odwrócona

Wejścia: 2 XLR Combo

Wyjścia: 2 XLR (przejście)

Obudowa: 15 mm MDF, 18 mm płyta czołowa

Punkty mocowania: M20 x 2,5P

Waga netto: 29,65 kg

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 480 x 480 x 600 mm

Opinie

JBL
IRX115S

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: