AKG K182 słuchawki DJ
Nowy

AKG K182 słuchawki DJ

Profesjonalne monitorowe słuchawki przeznaczone dla muzyków oraz DJ-ów, producentów

324,39 zł

Więcej informacji

AKG K182

Profesjonalne monitorowe słuchawki przeznaczone dla muzyków oraz DJ-ów, producentów

  

Firma AKG zaprezentowała najnowszy produkt w swojej ofercie profesjonalnych słuchawek studyjnych, będący kulminacją ich 65-letniego doświadczenia w tworzeniu jakościowego sprzętu pro audio. To K182 – słuchawki typu closed-back o składanej konstrukcji, zapewniające najwyższy komfort, autentyczność brzmienia i poręczność w transporcie.

   

Duże, 50-milimetrowe przetworniki o wysokiej czułości charakteryzują się poszerzonym pasmem przenoszenia – od 10 Hz do 28 kHz – oraz mocą i wydajnością, z kolei konstrukcja closed-back ze specjalnymi elementami nausznymi zapewnia doskonałą izolację oraz wygodę nawet przy długich sesjach.

    

Producent zadbał też o odpowiedni stopień wytrzymałości urządzenia, często wystawianej na próbę w studiu i w terenie. Poza powierzchnią odporną na pęknięcia i zadrapania, K182 pozwalają na dogodne złożenie ich w trzech osiach dla zminimalizowania rozmiaru i bezstresowego transportu, z kolei odczepiany przewód oraz wymienne pady nauszne dodatkowo wydłużają czas, w jakim słuchawki te będą służyć swoim właścicielom.

   

Specjaliści z AKG i Harman donoszą, że produkt ten powstał w oparciu o wkład szerokiego grona profesjonalistów w branży audio. K182 mają stanowić jakościowy, wytrzymały i poręczny zestaw słuchawkowy zapewniający niezawodną, autentyczną reprodukcję dźwięku wszędzie tam, gdzie to konieczne.

   

 

Dane techniczne:

Typ: zamknięte, składane

Impedancja: 32 ohm

Czułość: 112 dB SPL / V

Pasmo przenoszenia: 10 - 28000Hz

Maksymalna moc wejściowa: 500 mW

Kabel: 3m

Waga: 255 g

Kolor: czarne

  

Opinie

AKG
K182