JBL EON ONE MK2 kompaktowy system z mikserem

JBL EON ONE MK2 zawiera wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, wszechstronny procesor DSP Lexicon i dbx, funkcje Bluetooth 5.0 oraz pełną kontrolę aplikacji w lekkim, akumulatorowym systemie, który waży zaledwie 19,3 kg.

5 601,63 zł

Więcej informacji

 JBL EON ONE MK2

    

JBL EON ONE MK2 zawiera wiodący w swojej klasie pakiet akustyczny, 5-kanałowy mikser cyfrowy, wszechstronny procesor DSP Lexicon i dbx, funkcje Bluetooth 5.0 oraz pełną kontrolę aplikacji w lekkim, akumulatorowym systemie, który waży zaledwie 19,3 kg.

   

Ten potężny, wszechstronny system wykorzystuje innowacje akustyczne rodziny JBL EON, aby zapewnić wyższą moc wyjściową, większą przejrzystość i głębsze pokrycie niż jakikolwiek system PA w swojej klasie. Geometrycznie zoptymalizowana matryca w kształcie litery C, składająca się z ośmiu 2-calowych głośników wysokotonowych, współpracuje z 10-calowym głośnikiem niskotonowym, zapewniając gładką, równą odpowiedź od 37 Hz. Układ w kształcie litery C zapewnia szeroką dyspersję poziomą i głęboki rzut pionowy, co gwarantuje głośny, czysty dźwięk w każdym miejscu pomieszczenia.

   

Innowacyjna akustyka EON ONE MK2 jest napędzana przez solidny wzmacniacz o mocy 1500 W (szczytowej), który zapewnia czysty, wolny od zniekształceń dźwięk na każdym poziomie głośności. Technologia Variable Power Performance automatycznie optymalizuje wydajność dla zasilania sieciowego lub bateryjnego, zapewniając 4 dB dodatkowego wzmocnienia przy podłączeniu do zasilania sieciowego. EON ONE MK2 został zaprojektowany z myślą o wszechstronności i łatwości użycia, oferując przetwarzanie z innowacyjnym, trójwarstwowym interfejsem umieszczonym wewnątrz kolorowego wyświetlacza LCD, który pozwala użytkownikom na wybór początkującego, średnio zaawansowanego lub zaawansowanego sterowania. System zawiera efekty Lexicon, takie jak reverb, chorus i delay, a także pełen zestaw technologii dbx DriveRack, w tym AFS (Automatic Feedback Suppression), parametryczne korektory, limitery, opóźnienia i SubSynth. Konfigurowalne przez użytkownika presety i wbudowany sprzętowy korektor z trzema stałymi pokrętłami ułatwiają szybkie uzyskanie doskonałego brzmienia.

   

Prezenterzy, instruktorzy fitness i muzycy docenią funkcję Soundcraft Easy Ducking, która obniża głośność muzyki w tle po wykryciu mowy. Wykonawcy mogą grać dłuższe sety dzięki łatwo wymienialnej baterii, która zapewnia sześć godzin pracy.

"Zaprojektowaliśmy głośnik EON ONE MK2 tak, aby spełniał potrzeby szerokiego grona użytkowników" - mówi Brandon Knudsen, menadżer produktowy w HARMAN Professional Solutions. "Jest to idealne rozwiązanie dla każdego - od ulicznych artystów poszukujących dźwięku klasy pro bez zasilania stałym prądem, przez edukatorów i dostawców usług hotelarskich, którym zależy na szybkiej konfiguracji i łatwości obsługi, po kościoły i firmy rentalowe, które potrzebują przenośnych rozwiązań do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Otrzymujesz całą tę wierność i funkcjonalność w systemie, który nie opróżni Ci portfela i będzie przyjazny dla Twoich pleców."

      

Pięciokanałowy mikser cyfrowy wyposażony jest w wejścia i wyjścia, które obejmują trzy gniazda combo Neutrik XLR, jedno wejście Hi-Z i ¼-calowe zbalansowane pass through z niezależną regulacją głośności i opóźnieniem głośnika, i dwa kanały phantom 48V dla obsługi mikrofonów pojemnościowych.Systemem można sterować za pomocą nowej aplikacji JBL Pro Connect, która zapewnia zdalny dostęp przez Bluetooth 5.0 do każdej funkcji i zaprogramowanego ustawienia z telefonu lub tabletu dla maksymalnie 10 urządzeń.

   

Ergonomiczny uchwyt (który został zaprojektowany dla maksymalnej wygody) EON ONE MK2 został tak zaprojektowany, że da się go przenosić jedną ręką. System nagłośnieniowy jest zamknięty w trwałej polipropylenowej obudowie, która jest wystarczająco wytrzymała, aby poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi koncertami. Jak każdy głośnik JBL, również EON ONE MK2 przechodzi 100 godzin testów wytrzymałościowych, aby zapewnić, że będzie działać bez zarzutu w rzeczywistych warunkach.

   

  

Cechy JBL EON ONE MK2 to:

Układ 8 dwucalowych głośników wysokotonowych w kształcie litery C zapewnia doskonałą przejrzystość i dyspersję 140°H x30°V dla dźwięku wypełniającego pomieszczenie

10 calowy głośnik niskotonowy w akustycznie zoptymalizowanej obudowie generuje naturalne, gładkie niskie tony od 37 Hz.

Funkcja Variable Power Performance automatycznie optymalizuje moc wyjściową, aby zapewnić o 4 dB wyższą wydajność po podłączeniu do stałego prądu - 123 dB SPL i 119 dB przy zasilaniu z akumulatora

Wbudowany wzmacniacz o mocy 1500 W (szczytowa)

Pasmo przenoszenia: 37 Hz - 20 kHz @ -10 dB; 45 Hz - 20 kHz @ -3 dB

Łatwo wymienialna bateria zapewnia 6 godzin pracy; bateria jest zintegrowana z kolumną dystansową w celu poprawy stabilności i optymalizacji objętości akustycznej obudowy dla doskonałej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości

Wbudowany 5-kanałowy mikser cyfrowy

Trzy stałe pokrętła EQ umożliwiają szybki, praktyczny dostęp do wbudowanego EQ

Wszechstronny zestaw profesjonalnych procesorów DSP Lexicon, w tym reverb, chorus i delay

Technologia dbx DriveRack Inside oferuje AFS (Automatyczną Eliminację Sprzężenia Zwrotnego), 8 pasm parametrycznego EQ i wygodne presety

Soundcraft Easy Ducking automatycznie ścisza muzykę

Triple-Tier DSP pozwala użytkownikom na wybór początkującego, średnio zaawansowanego lub zaawansowanego sterowania

Wejścia/wyjścia obejmują 3 gniazda Neutrik XLR Combo, 1 wejście Hi-Z i sumowane wejście 3.5mm/BT

¼" zbalansowane passthrough z niezależną kontrolą głośności i opóźnieniem głośnika pozwala na rozbudowę systemu analogowego

Dwa kanały zasilania phantom power 48V rozszerzają możliwości podłączenia mikrofonu

Dwa porty USB umożliwiają ładowanie urządzeń z wbudowanego akumulatora lub zasilacza sieciowego

Przesyłanie dźwięku przez Bluetooth 5.0 do jednego urządzenia, z możliwością sterowania nawet 10 urządzeniami

Kolorowy wyświetlacz LCD EasyNav zapewnia dostęp do wszystkich parametrów

Proste mierniki LED Success wskazują funkcje miksera, takie jak wyciszenie, wykrywanie sygnału.

Uniwersalna aplikacja JBL Pro Connect oferuje kontrolę nad każdą funkcją nawet dziesięciu systemów

Komponenty PA są przechowywane w obudowie głośnika niskotonowego, co ułatwia ich przenoszenie jedną ręką

Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt do przenoszenia minimalizuje obciążenie nadgarstków

Akcesoria obejmują ładowarkę do dwóch akumulatorów i dodatkowe akumulatory

Waga: 19,3 kg

Opinie

JBL
jbleononemk2