Mipro ACT 5802 / ACT-58H X2 podwójny cyfrowy system bezprzewodowy 5,8GHz
Nowy

Mipro ACT 5802 / ACT-58H X2 podwójny cyfrowy system bezprzewodowy 5,8GHz

Zestaw bezprzewodowy z dwoma mikrofonami do ręki

2 966,67 zł

Więcej informacji

Dwukanałowy, cyfrowy zestaw bezprzewodowy składający się z odbiornika ACT 5802 oraz dwóch mikrofonów bezprzewodowych ACT 58 H.

Seria ACT5800 to uniwersalne, stabilnie pracujące mikrofony bezprzewodowe z profesjonalnym zestawem funkcji i znakomitym brzmieniem. Systemy te pracują w zakresie 5,8 GHz, które jest wolne od zakłóceń pasma 2,4 GHz, sygnałów telefonii komórkowej, Bluetooth czy mikrofonów bezprzewodowych pracujących w paśmie UHF. Dzięki użyciu profesjonalnych kapsuł mikrofonowych zapewniają dźwięk klasy scenicznej, nieporównywalny z innymi mikrofonami w swojej klasie cenowej. Dostępne są nadajniki do ręki lub miniaturowe (na przykład dla mikrofonu nagłownego) w wersji z zasilaniem bateryjnym lub akumulatorowym. Nadajniki do ręki umożliwiają prostą wymianę kapsuły mikrofonowej. Dostępne są dynamiczne lub pojemnościowe kapsuły, zapewniające najwyższej klasy brzmienie.

     

Odbiornik ACT 5801

ACT 5801 jest jednokanałowym odbiornikiem 5,8 GHz z metalową obudową rack 1/2U. Panel sterowania oraz obsługa w stylu znanym z innych produktów MIPRO umożliwiają szybką konfigurację. Wbudowana antena o ma wysoką wydajność, a wyświetlacz graficzny OLED zapewnia większe pole widzenia bez martwego kąta.

    

Stabilne cyfrowe obwody modulacji: dostępnych jest 12 presetów kanałów zapewniających czysty sygnał w Grupie A oraz 24 presety kanałów zapewniających czysty sygnał w Grupie B1 oraz B2. W każdym z kanałów można ustawić 64 znaczniki ID oraz dodatkowy określony znacznik ID w celu uniknięcia zakłóceń w tym samym kanale w tej samej przestrzeni pracy. Grupa B jest zalecana, gdy wymagana jest większa liczba kanałów lub krótsze opóźnienie. Grupy A i B nie mogą działać w tym samym czasie.

    

Podwójny różnicowy odbiornik transmitowanego sygnału (true diversity) skutecznie eliminuje zakłócenia ze wszystkich urządzeń bezprzewodowych pracujących w paśmie 2,4 GHz i zapewnia duży zasięg odbioru oraz pozwala uniknąć zaników sygnału.

    

Precyzyjnie zaprojektowana płytka obwodów elektronicznych jest umieszczona w solidnej obudowie, co zapewnia wyjątkowo niską awaryjność sprzętu.

    

Wbudowane anteny

Wyświetlacz OLED

Różnicowy odbiór sygnału (true diversity)

Maksymalnie 24 kanały transmisji bez zakłóceń sygnału

64 kody ID

Rozdzielczość 24-bitowa / częstotliwość próbkowania 48 kHz

Pasmo przenoszenia 18-23000 Hz

Latencja < 1,7 ms

  

  

Mikrofon ACT 58 H

Cyfrowy mikrofon bezprzewodowy pracujący w paśmie 5,8 GHz, zasilany bateryjnie, z wymienną kapsułą mikrofonową.

     

Pasmo 5,8 GHz wolne od zakłóceń telefonii komórkowej, UHF, Bluetooth oraz pasma 2,4 GHz

Cyfrowy obwód RF z podwójnym systemem Diversity

Automatyczne skanowanie pasma i wybór wolnych kanałów

Niska latencja

Wymienne kapsuły o wysokim zakresie dynamiki

Do wyboru dynamiczne i pojemnościowe kapsuły mikrofonowe

Możliwość korzystania z kapsuł mikrofonowych innych czołowych marek

Wyjątkowo korzystna cena za kanał

Opinie

MIPRO ACT 5802 / ACT 58 H x 2