Mipro ACT 525 / ACT-52H X2 podwójny zestaw bezprzewodowy 480-934 Mhz
Nowy

Mipro ACT 525 / ACT-52H X2 podwójny zestaw bezprzewodowy 480-934 Mhz

Dwukanałowy zestaw bezprzewodowy UHF z odbiornikiem rackowym i dwoma nadajnikami do ręki

4 267,48 zł

Więcej informacji

Zestaw złożony z następujących elementów:

  

Mipro ACT 525

Dwukanałowy odbiornik UHF w obudowie 1 U

  

Podświetlany dwoma kolorami wyświetlacz LCD

Szerokość pasma 24 MHz

Różnicowy odbiór sygnału (true diversity)

Opcjonalny interfejs DANTE

Maksymalnie 16 kanałów transmisji bez zakłóceń

Koordynowanie i monitorowanie częstotliwościami transmisji za pośrednictwem sieci

Odbiornik posiada metalową obudowę rack 19" o wysokości 1U i jest wyposażony w nowy wyświetlacz LCD, pokrętło oraz przyciski sterowania pracą na ścianie przedniej, a także może być wyposażony w opcjonalne złącze Dane na ścianie tylnej. Wyświetlacz LCD zmienia swój kolor w celu wskazania trybu „pracy” lub „uśpienia”. Tryb pracy i wyświetlacza jest zgodny z innymi seriami.

   

Najbardziej niezawodny w działaniu wąskopasmowy 24 MHz układ odbioru o dużym zakresie dynamiki z serii ACT-7 znacznie zmniejsza zniekształcenia intermodulacyjne oraz pozwala zwiększyć liczbę wolnych od zakłóceń kompatybilnych kanałów.

  

Zaawansowany różnicowy odbiór sygnału (true diversity) zapewnia duży zasięg oraz stabilny odbiór bez zaników sygnału.

  

Jedyne w branży obwody elektroniczne funkcji „PiloTone & NoiseLock” oraz wskaźnik ostrzeżenia o zakłóceniach transmisji radiowej służące do właściwego ustawienia poziomu SQ w celu unikania zakłóceń.

   

Funkcja MIPRO Auto Scan oraz ACT™ pozwalające na szybką i precyzyjną synchronizację częstotliwości pracy nadajnika z odbiornikiem.

  

Dostępnych jest 7 grup presetów z łącznie 80 wstępnie zapisanymi częstotliwościami transmisji. W grupie 1 oraz 2 można bez żadnych ograniczeń użyć po 8 kanałów wolnych od zakłóceń. W każdej grupie od 3 do 6 można użyć 16 kanałów wolnych od zakłóceń z pewnymi ograniczeniami. Definiowana przez użytkownika grupa 7 pozwala na wybranie i zapisanie do 16 kanałów z łącznie dostępnych 961 częstotliwości transmisji.

   

Każdy kanał ma oddzielne wyjście sygnału audio oraz presety poziomu sygnału wyjściowego wyrównujące czułość kapsuły mikrofonowej. Trzy przełączalne poziomy umożliwiają działanie mikrofonu z właściwą czułością i zakresem dynamiki, a jednocześnie bez zniekształceń dźwięku.

  

Żeńskie złącza TNC anten oferują ustawienia prądu wysterowania (bias) dla systemu anten MIPRO w celu zwiększenia zasięgu odbioru oraz poprawy stabilności sygnału.

   

Opcjonalne oprogramowanie MIPRO RCS2.Net pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci maksymalnie 64 kanałów. Dodatkowe oprogramowanie FSA kalkulatora kompatybilnych kanałów daje użytkownikowi możliwość ręcznego ustawienia kompatybilnych kanałów w dowolnym paśmie częstotliwości.

    

Zewnętrzny, uniwersalny, impulsowy zasilacz sieciowy 100~240V AC.

    

Zaprojektowany i wykonany na Tajwanie w celu zapewnienia wysokiej jakości i użyteczności.

  

Mipro ACT 52H (2 szt.)

Mikrofon bezprzewodowy UHF. W komplecie znajdują się 2 sztuki. 

  

Ręczny mikrofon bezprzewodowy UHF z funkcją ACT (Automatic Channel Targeting) pozwalającą na szybkie i precyzyjne dostrojenie nadajnika do częstotliwości odbiornika.

  

Wytrzymała i ergonomiczna metalowa obudowa

Pasmo pracy 480-934 Mhz

Szerokość pasma 24 Mhz

Wyświetlacz LCD pokazujący najważniejsze parametry nadajnika

Moc nadajnika 10-30 mW

Zasilanie 2x bateria AA

Wymiary (średnica x długość) 51 x 263 mm

Waga 294 g

Opinie

MIPRO ACT 525/ACT-52Hx2