Light4me VENOM PAR 14X15 reflektor LED RGBW dekoracja światłem

365,04 zł

Więcej informacji

Kompaktowy LED PAR o wszechstronnym zastosowaniu

Light4me Venom Par 14x15 to kompaktowy reflektor typu LED PAR wyposażony w 14 bardzo wydajnych, 15-watowych diod obsługujących paletę barw RGBW. Oświetlacz doskonale nadaje się do tworzenia oprawy oświetleniowej na salach weselnych, podczas studniówek, 18-nastek, zabaw sylwestrowych, oraz na scenie podczas klubowych koncertów i DJ party. Świetnie sprawdza się również w pubach disco, a także hotelach i restauracjach do dekoracji wewnętrznych elementów architektury i wystroju wnętrz.

     

W zestawie:

LED PAR Light4me Venom Par 14x15

uchwyt montażowy

przewód zasilający powercon

instrukcja obsługi (EN/PL)

    

Profesjonalne funkcje i szybka obsługa

Oświetlacz Light4me Venom Par 14x15 charakteryzuje się wieloma funkcjami, do których należy zaliczyć m.in. możliwość naświetlania stałym kolorem, skokową, stopniową lub pulsacyjną zmianę barwy światła, a także tryb stroboskopu z regulacją częstotliwości błysków. Jeżeli zależy Ci na czasie i szybkim przygotowaniu instalacji oświetleniowej, reflektor Light4me Venom Par 14x15 to doskonały wybór do pracy w każdych warunkach.

      

Nowoczesny design Light4Me i cztery tryby pracy

Komponenty Light4me Venom Par 14x15 zamknięte zostały w solidnej, metalowej obudowie o nowoczesnym designie, odpornej na uszkodzenia i wysokie temperatury. Do boków obudowy mocowany jest uchwyt montażowy, dzięki któremu naświetlacz LED posiada możliwość pracy w pozycji stojącej lub może być zawieszany na rampach oświetleniowych i kratownicach. W tylnej części mieszczą się gniazda zasilania typu powercon (w tym tzw. „podaj dalej” umożliwiające podawanie napięcia bezpośrednio z urządzenia do urządzenia), oraz wejście i wyjście XLR umożliwiające transmisję sygnałów DMX. Nad gniazdami umieszczony został panel sterowania w postaci cyfrowego wyświetlacza LCD oraz czterech przycisków. Za ich pomocą możemy wybrać jeden z kilku trybów pracy reflektora:

    

auto, w którym oświetlacz LED działa w sposób samodzielny wykorzystując do tego celu wbudowane programy pracy;

sound, w którym reflektor, dzięki zainstalowanemu w korpusie obudowy mikrofonowi synchronizuje swoje działanie z rytmem muzyki płynącej z otoczenia (dostępnych jest 9 trybów sound);

master/slave, gdy reflektory, w celu działania synchronicznego, łączone są ze sobą szeregowo za pośrednictwem gniazd XLR i przewodów DMX, a praca pierwszego urządzenia w linii przekłada się na sposób świecenia pozostałych jednostek;

DMX, kiedy do kontrolowania jupiterów używane są zewnętrzne sterowniki i konsole zarządzające funkcjami oświetlenia.

    

LED PAR do dekoracji światłem i oświetlenia sceny

Jeśli zastanawiasz się, jaki LED PAR wybrać do aranżacji światłem, podświetlenia wewnętrznych elementów architektury, ścian czy fasad, Light4me Venom Par 14x15 to ✅ doskonały wybór. To oświetlenie, które rewelacyjne sprawdza się podczas dekoracji światłem sali weselnych, hoteli, restauracji, pubów, wszelkiego rodzaju eventów oraz imprez okolicznościowych, a także na scenach, w domach i ośrodkach kultury oraz mobilnej pracy DJ-ów.

     

Light4Me – profesjonale oświetlenie sceniczne

Wysoka jakość podzespołów używanych w urządzeniach marki Light4Me, a także przystępność cenowa sprzętu sprawiają, że produkty Light4Me są jednymi z najchętniej wybieranych na rynku wśród zespołów, DJ-ów, instytucji kulturalnych, klubów, dyskotek i firm eventowych. Dystrybutorem sprzętu w Polsce jest sklep muzyczny Music Express gwarantujący najlepszą cenę, bezpieczne zakupy on-line, szybką realizację zlecenia i wysyłkę.

   

   

Specyfikacja techniczna:

Kolor: czarny

Materiał: aluminium

Zasilanie: AC 100-240 V, 50/60 Hz

Moc: 180 W

Bezpiecznik: 3 A

Źródło światła: 14x15 W RGBW (4w1) LED

Dimmer: liniowy (0-100%)

Liczba kanałów DMX: 4, 8

Tryby pracy: auto, sound, master/slave, DMX512

Liczba trybów sound: 9

Gniazda zasilania: powercon in/out „podaj dalej”

Złącza DMX: 3-pinowe in/out

Wymiary: 230 x 230 x 150 cm

Waga netto: 2,2 kg

Waga brutto: 2,35 kg

W zestawie: uchwyt montażowy, przewód zasilający powercon, instrukcja obsługi (EN/PL)

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Opinie

Light4me
5908249816619