Involight SPOT-X ruchoma głowa LED
Nowy

Involight SPOT-X ruchoma głowa LED

2 438,21 zł

Więcej informacji

INVOLIGHT SPOT-X

Ruchoma głowa, 23000 luksów w odległości 3 m (200W LED)

    

Ruchoma głowa Involight SPOT-X – najlepsze ruchome światło LED zapewniające zapierające dech w piersiach efekty świetlne! Dzięki kompaktowej konstrukcji i dużej wydajności SPOT-X wyznacza nowe standardy w świecie technologii oświetleniowej.

   

Szeroki zakres ruchu w panoramie i niekończący się ruch w pozycji TILT zapewnia dodatkowe możliwości podczas kreowania pokazów świetlnych.

   

Jako punktowy, SPOT-X zapewnia precyzyjne i skupione źródło światła, które ożywia Twoją scenę dzięki wspaniałym kolorom i dynamicznym efektom. Dzięki wysokiej jakości białej diodzie LED o temperaturze barwowej 7800 K +/- 200 K i imponującej żywotności znamionowej wynoszącej 20 000 godzin, SPOT-X zapewnia niezawodną i stałą wydajność podczas każdego wydarzenia.

  

Involight SPOT-X posiada wszechstronną tarczę gobo z 6 gobo oraz pozycją otwartą, oferując szeroką gamę kształtów i tekstur, które wzbogacą Twój projekt oświetlenia. Koło kolorów oferuje również 7 żywych kolorów oraz pozycję otwartą, aby zalać scenę dynamicznymi efektami kolorystycznymi.

  

Istotnym wzbogaceniem kolorystycznym tego modelu jest przesłona z barwą CTO, która zapewnia wiązkę światła z temperaturą barwową 3200K, odpowiadająca barwie żarowej, lubiana i pożądana w realizacjach retro i scenach typowo rustykalnych 

    

Cechą wyróżniającą SPOT-X jest innowacyjny system pryzmatów, który obejmuje pryzmat 6-krotny liniowy i 8-krotny obrotowy. Dzięki dwukierunkowemu obrotowi od wolnego do szybkiego można stworzyć fascynujące efekty załamania światła, które można dodatkowo wzmocnić poprzez nakładanie się pryzmatów.

   

Ponadto SPOT-X jest wyposażony w filtr FROST (wash), który zapewnia bardziej miękkie i bardziej rozproszone efekty świetlne, idealne do tworzenia miękkiego podświetlenia lub nastrojowej atmosfery.

  

Dzięki mocnemu strumieniowi świetlnemu, wszechstronności i imponującej funkcjonalności Involight SPOT-X jest idealnym wyborem dla DJ-ów, techników eventowych i projektantów oświetlenia poszukujących najwyższej jakości ruchomego światła LED, które umożliwi im urzeczywistnienie ich twórczych wizji.

  

   

Dane techniczne

Rodzaj produktu Ruchomy punkt głowy
Numer diody
1
Parametry diody Silnik z białą diodą LED, 7800 K +/- 200 K, żywotność znamionowa 20 000 godzin 200W
Kąt wiązki 12°
Koło Gobo 6 gobo + otwarte
Koło kolorów
7 kolorów + otwarte
Pryzmat Pryzmat 1x 6-stronny i 1x 8-stronny, obrót dwukierunkowy od wolnego do szybkiego. Koła mogą zachodzić na siebie
Efekt Filtr FROST
Wejście DMX
3-biegunowy męski XLR
Wyjście DMX
XLR 3-biegunowe żeńskie
Tryb DMX 14 lub 16 kanałów
Funkcje DMX
PAN TILT, nieskończony obrót pochylenia, stroboskop, ściemniacz, zmiana koloru, zmiana gobo, pryzmat, filtr Frost, ostrość, reset
Ruch PAN 540°
Ruch TILT 270° + nieskończony obrót
Stroboskop o wysokiej częstotliwości lampa błyskowa o zmiennej prędkości
Opornik
Ściemniacz liniowy od 0-100%
Samodzielne funkcje
Programy automatyczne
Sterownica Menu, Góra, Dół, Enter
Wyświetlacz wyświetlacz LCD
Pobór energii
300 W
Złącza zasilania IN kompatybilne z POWERCON: do podłączenia do zasilania sieciowego, OUT kompatybilne z POWERCON: do podłączenia kolejnego urządzenia do sieci
Materiał obudowy Część obudowy wykonana jest z tworzywa ABS odpornego na wysokie temperatury i promieniowanie UV, część z aluminium. Stopień ochrony IP20
Kolor obudowy czarny
Chłodzenie Wentylator o niskim poziomie hałasu
Natężenie oświetlenia 23000 luksów w odległości 3 m, średnica plamki 63 cm
Napięcie robocze AC 100-240VAC, 50/60Hz
Wymiary 288 x 205 x 416 mm
Waga 10,6 kg

Opinie

Involight
A-000000-06096