DNA TOTEM XL SET komplet 2 rozsuwanych podstaw pod głowy z pokrowcami

1 421,95 zł

Więcej informacji

DNA TOTEM XL SET

ZESATW 2 SZTUK ROZSUWANYCH TOWERÓW WRAZ Z POKROWCAMI I AKCESORIAMI 

     

Podstawa pod kolumny audio i głowice ruchome

DNA TOTEM XL to solidna, a jednocześnie mobilna podstawa typu tower pod kolumny głośnikowe, ruchome głowice, efekty świetlne lub innego typu sprzęt estradowy, która idealnie sprawdza się w oprawie wizualnej stanowisk DJ-skich i zespołów eventowych. Dzięki niej nagłośnienie i oświetlenie sceniczne ustawione są na odpowiedniej wysokości. Składana konstrukcja i wygodne pokrowce sprawiają, że całość szybko złożymy, spakujemy i łatwo przetransportujemy.

   

W zestawie:

2x podstawa dolna 50x50 cm

2x podstawa górna 30x30 cm

4 pylony konstrukcyjne

2x akcesoria i elementy montażowe

2x adapter kolumnowy 35 mm

2x biała i czarna osłona pylonów

4 oddzielne pokrowce na pylony i podstawy

 

Mobilna podstawa to podstawa

DNA TOTEM XL posiada lekką, składaną konstrukcję, której stabilność gwarantuje solidna podstawa. Wysokość podstawy górnej jest regulowana w zakresie od 135 do 250 cm i zabezpieczana przed osunięciem poprzecznymi sworzniami. Tower wytrzymuje obciążenie nawet do 60 kg, dzięki czemu możemy postawić na nim większość nagłośnienia i oświetlenie scenicznego, wykorzystywanego podczas takich imprez okolicznościowych jak wesela, studniówki, 18-nastki, andrzejki albo zabawy sylwestrowe.

  

Oprawa muzyczna i oświetleniowa stanowiska

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – zna to każdy DJ i zespół eventowy, dlatego tak ważna jest oprawa naszego stanowiska muzycznego. Wraz z podstawą DNA TOTEM XL otrzymujesz komplet dwóch elastycznych tkanin syntetycznych w kolorze białym i czarnym, dzięki czemu zawsze łatwo dopasujesz się do charakteru każdej imprezy. Materiały elegancko zasłaniają stelaż podstawy, a podświetlone reflektorami PAR lub listwami LED tworzą dodatkowy ciekawy efekt. W przypadku zabrudzenia łatwo się je czyści i pierze.

    

Specyfikacja techniczna

Materiał: stal

Regulacja wysokości: 135, 154, 173, 192, 211, 231, 250 cm

Maks. obciążenie: 60 kg

Wymiary podstawy dolnej: 50 x 50 cm

Wymiary podstawy górnej: 30 x 30 cm

Wymiary opakowania jednostkowego: 58 x 9 x 143 cm

Waga netto: 23 kg

Waga brutto: 24 kg

    

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Opinie

DNA
5908249816794