Voice Acoustic PAVEOSUB-112 kolumna basowa pasywna

Więcej informacji

 

VOICE ACOUSTIC PAVEOSUB-112

 

Paveosub-112 jest bardzo kompaktowym subwooferem bass-reflex przeznaczonym do uniwersalnych zastosowań; jako jednostka mobilna lub w stałych instalacjach. Dzięki wysokości zaledwie 30 cm jest to najbardziej płaski 12-calowy subwoofer na świecie i może być stosowany tam, gdzie wymagane jest wysokie ciśnienie akustyczne i głęboki dźwięk roboczy w ciasnych przestrzeniach.

Konstrukcja płaskiej obudowy sprawia, że ​​subwoofer jest odporny na przechylenie i idealnie nadaje się do zastosowania wraz z kolumnami satelitarnymi na statywach.  W pozycji pionowej Paveosub-112 tworzy elegancką sylwetkę z kolumnami głośnikowymi.

Gumowe nóżki 2 x 4 po wąskich i szerokich bokach obudowy, każda z wycięciami po przeciwnych stronach, gwarantują stabilną pozycję i brak poślizgu. Istnieją dwie zintegrowane nakrętki kołnierzowe M20 do montażu Paveosub-112 w pozycji płaskiej lub stojącej, zapewniając elastyczne użytkowanie i atrakcyjny wygląd w zależności od kombinacji górnych jednostek.

Wycięcia w Paveosub mają taki sam ślad, jak kolumna Modular-10 leżąca w pozycji monitora. Dodatkowo oba głośniki mają te same wymiary 52 cm i optycznie tworzą jedną jednostkę. Takie ustawienie stanowi profesjonalne odsłuch dla perkusisty, a także zajmuje bardzo mało miejsca na scenie.

Niezwykle wydajny głośnik (współczynnik B / L 26) wysokiej jakości 12-calowej obudowy neodymowej gwarantuje szybkie i dokładne odtwarzanie sygnału z doskonałą reakcją przejściową. Głośnik ma dużą cewkę głosową -4 “, wyrafinowany system wentylacji i niższą moc kompresji niż konwencjonalne przetworniki basowe: W rezultacie wydajność wzmacniacza jest skutecznie wdrażana, a wydajność jest utrzymywana nawet przy stałym wykorzystaniu pełnej skali.

Dwa porty bass-reflex są zamontowane po obu stronach. Taki układ zapobiega spadaniu dodatkowej podwójnie zawieszonej membrany przy wysokim x-max, ponieważ powietrze może uchodzić ze wszystkich stron i powstaje równomierne przeciwciśnienie. Ściany obudów zostały również usztywnione za pomocą układu tuneli. Inne wewnętrzne wzmocnienia zapewniają maksymalną stabilność i zapobiegają niepożądanemu rezonansowi.

Dwa okrągłe uchwyty, dostępne ze wszystkich stron oraz zdejmowana “deskorolka” z kółami ułatwiają transport i obsługę.

Ponadto Paveosub-112 można fabrycznie przekonwertować na wersję z własnym zasilaniem, w tym 3-kanałowy moduł wzmacniacza 4 kW i procesor DSP.

Kontrola

Głośnik niskotonowy ma 8 Ω.

Paveosub-112 jest zasilany przez jeden kanał (2.400 W / 4 Ω) o impedancji nominalnej HDSP-6, HDSP-4 lub HDSP-3 o wartości 4 Ω.

Wzmacniacze HDSP zawierają presety do łączenia subwooferów z topami Voice-Acoustic. Istnieją również ustawienia wstępne dla aplikacji kardioidalnej i basowej. Jeden HDSP-6 lub HDSP-4 może zasilać do czterech, jeden HDSP-3 do dwóch Paveosub-112.

  

  

   

 

   

  

 

    

    

Dane techniczne:

Głośniki

1 x 12 “Neodym długi głośnik niskotonowy (LF) z cewką głosową 4”, wodoodporny

System

kompaktowy i płaski subwoofer z bass-refleksem

Dolna częstotliwość odcięcia

35 Hz (- 10 dB)

41 Hz (- 3 dB)

Zakres zasięgu (h x v)

Dookólna

Impedancja

Aktywne 8 Ω oddzielone

Powerhandling LF 8 Ω

1.000 W AES, 2.000 W program, 4.000 W. szczyt

Czułość dB SPL 1 W / 1 m

96 dB SPL (półprzestrzeń)

Ciśnienie akustyczne przy (AES / program / szczyt)

126 dB SPL / 129 dB SPL / 132 dB SPL

Złącza

2 x Neutrik NL4 Speakon IN / OUT, 2 +/- LF

Uchwyty

2 x uchwyt typu muszla

Stopki

8, każdy 4 x na płaskiej i wąskiej stronie z przeciwnymi tacami do ustawiania jeden na drugim

Osprzęt

2 x montaż na słupie M20

2 x zatrzaski z przodu do zdejmowanego wózka

Obudowa

Sklejka brzozowa 30 i 15 mm CNC z wypustami i ryglami

Wykończenie

Lakier strukturalny czarny na bazie wody RAL 9005, 2 warstwy lakieru.

Opcjonalnie, inne kolory powierzchni według tonów RAL.

Przednia kratka

Ocynkowana i malowana proszkowo czarna kratka o strukturze plastra miodu RAL 9005, 5 mm pianka akustyczna za kratką.

Kolory RAL są dostępne jako opcja do standardowego koloru, jak również chromu, oraz z pianką lub bez.

Wymiary / waga

300 (wys.) X 520 (szer.) X 485 mm (d) / 23,1 kg

  

 

Opinie

VAPS-112