DNA TOTEM SET komplet 2 rozsuwanych podstaw pod głowy z pokrowcami

1 259,35 zł

Więcej informacji

DNA TOTEM SET

ZESATW 2 SZTUK ROZSUWANYCH TOWERÓW WRAZ Z POKROWCAMI I AKCESORIAMI 

DNA TOTEM to solidna, a jednocześnie mobilna podstawa typu tower pod kolumny głośnikowe, ruchome głowice, efekty świetlne lub innego typu sprzęt estradowy, która idealnie sprawdza się w oprawie wizualnej stanowisk DJ-skich i zespołów eventowych. Dzięki niej nagłośnienie i oświetlenie sceniczne ustawione są na odpowiedniej wysokości. Składana konstrukcja i wygodne pokrowce sprawiają, że całość szybko złożymy, spakujemy i łatwo przetransportujemy.

W zestawie:

2x podstawa dolna 50x50 cm

2x podstawa górna 30x30 cm

2x 2 rozsuwane ramiona konstrukcyjne

2x akcesoria i elementy montażowe

2x adapter kolumnowy 35 mm

2x biała i czarna osłona ramion 

2x 2 oddzielne pokrowce na ramiona i podstawy

   

  

Mobilna podstawa to podstawa

DNA TOTEM posiada lekką, składaną konstrukcję, której stabilność gwarantuje solidna podstawa. Wysokość podstawy górnej jest regulowana w zakresie od 100 do 175 cm i zabezpieczana przed osunięciem poprzecznymi sworzniami. Tower wytrzymuje obciążenie nawet do 60 kg, dzięki czemu możemy postawić na nim większość nagłośnienia i oświetlenie scenicznego, wykorzystywanego podczas takich imprez okolicznościowych jak wesela, studniówki, 18-nastki, andrzejki albo zabawy sylwestrowe.

    

    

Oprawa muzyczna i oświetleniowa stanowiska

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – zna to każdy DJ i zespół eventowy, dlatego tak ważna jest oprawa naszego stanowiska muzycznego. Wraz z podstawą DNA TOTEM otrzymujesz komplet dwóch elastycznych tkanin syntetycznych w kolorze białym i czarnym, dzięki czemu zawsze łatwo dopasujesz się do charakteru każdej imprezy. Materiały elegancko zasłaniają stelaż podstawy, a podświetlone reflektorami PAR lub listwami LED tworzą dodatkowy ciekawy efekt. W przypadku zabrudzenia łatwo się je czyści i pierze.

    

    

Specyfikacja techniczna:

Materiał: stal

Kolor konstrukcji: czarny

Regulacja wysokości: 100, 117, 136, 155, 175 cm

Maks. obciążenie: 60 kg

Wymiary podstawy dolnej: 50 x 50 cm

Wymiary podstawy górnej: 30 x 30 cm

Wymiary paczki: 58 x 9 x 103 cm

Waga netto: 19 kg ( 1 szt.)

Waga brutto: 20,45 kg (1 szt.)

Oryginalne opakowanie i wypełnienie

Opinie

DNA
5908249811577